Wpis z mikrobloga

@szasznik: @ciastko_do_kawy: @Lketoglutaran:

Nie koniecznie, w gimbazie rodzice wyslali mnie na badania bo zawsze musialem miec picie przy łóżku, a wyszło, że cukier całkiem w normie.Później po kilku latach znowu jakieś tam badania i nadal w normie. Natomiast mam krzywa przegrode nosową przez co przez sen czesto oddycham ustami i stąd kapeć w mordzie, którego muszę zapić jak się przebudze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ethics: Tak jak u mojego różowego w pokoju. Grzanie full #!$%@?, powietrze suche jak na pustyni, a potem posiedz w takim pokoju pół dnia to boli głowa jak na kacu a w nocy to najlepiej spać z butelką w gębie (°°
@hf3_confirmed: rób operację. Można na NFZ, dzięki temu, że rząd sprawnie zarządza walką z pandemią wszystkie zabiegi odbywają się terminowo .. oh wait..
#!$%@?ąc od terminu septoplastyka bardzo poprawia jakość życia. Lepiej się będziesz wysypial, w krótszym czasie, bóle głowy przejdą, samopoczucie poprawi, zdolność koncentracji, witalność i wiele innych symptomów towarzyszących miejskiej jakości snu. A nawet jeśli nie masz tych symptomów, to dlatego, ze jesteś młody i prawdopodobnie z wiekiem się