Wpis z mikrobloga

"Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te słowa codziennie po kilka/kilkanaście razy, jadąc autem, siedząc w pracy przy grającym radiu, słuchając audycji w domu, gdy masz włączone autoodtwarzanie. Tak, to ta infantylna piosenka, którą wszyscy się podniecają, ogłaszają hitem etc. a tak naprawdę tekst brzmi jak napisany przez 15-latkę, która pierwszy raz wróciła na bani do domu. W dodatku ten przekaz, że laska olała faceta, a on sam wini za to siebie - #przegryw i #p0lka na mirko w to mi graj. Naprawdę, zażenowanie "ciągle towarzyszy mi", gdziekolwiek tego nie usłyszę, okraszone najlepiej straszeniem przez media co godzinę.

#gownowpis #zalesie #niepopularnaopinia #muzyka #sanah i też często #polskiyoutube
Pobierz RafalLygrys - "Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te sło...
źródło: comment_1616248723iSpUJiQIUTwMBlMjC8xkmV.jpg
  • 106
@RafalLygrys: o #!$%@? serio są ludzie którzy z własnej woli słuchają radia w czasach gdy wszystkie nowe auta i radia od 10 lat mają Bluetooth a jak mają starsze auto/radio to i tak transmitter FM kosztuje 50zł i można w nawet 20 letnim aucie słuchać muzyki z telefonu.

#!$%@? 50zł żeby nie słuchać o grzybicy pochwy, upławach i kulkach do ćwiczenia mięśni kegla xD tylko własną muzykę w twoim guście, z
@RafalLygrys: niby masz taki #!$%@? analityczny umysł a przeoczyłeś jak stałeś się zgredem, który opluwa popularną piosenkę i chce jakimś #!$%@? puczem wprowadzić niszowe piosenki do mainstreamu. Dziadek posłucha: sanah ma bardzo fajne, melodyjne piosenki i dlatego weszły do mainstreamu a nie przez promocję. Dziadek se włączy poezje śpiewaną na adapterze i będzie gitez majonez. Ileż można słuchać #!$%@? oświeconych, którzy psioczą na radio a nie potrafią wgrać sobie płyty na
@RafalLygrys: wiesz jak trudno napisać chwytliwą piosenkę w języku polskim xD? Aby miała odpowiedni rytm, a nie by brzmiała jak Marek Grechuta (który jest super, ale nie jest to na dzień dzisiejszy muzyka popularna, a niszowa). Tego typu piosenki używają slangu by być bardziej chwytliwą. Napisanie "catchy" piosenki naprawdę nie jest łatwe. Tego typu piosenka ma większą szansę by stać się despacito, bo fajnie brzmi niezależnie od języka.