Wpis z mikrobloga

"Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te słowa codziennie po kilka/kilkanaście razy, jadąc autem, siedząc w pracy przy grającym radiu, słuchając audycji w domu, gdy masz włączone autoodtwarzanie. Tak, to ta infantylna piosenka, którą wszyscy się podniecają, ogłaszają hitem etc. a tak naprawdę tekst brzmi jak napisany przez 15-latkę, która pierwszy raz wróciła na bani do domu. W dodatku ten przekaz, że laska olała faceta, a on sam wini za to siebie - #przegryw i #p0lka na mirko w to mi graj. Naprawdę, zażenowanie "ciągle towarzyszy mi", gdziekolwiek tego nie usłyszę, okraszone najlepiej straszeniem przez media co godzinę.

#gownowpis #zalesie #niepopularnaopinia #muzyka #sanah i też często #polskiyoutube
Pobierz RafalLygrys - "Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te sło...
źródło: comment_1616248723iSpUJiQIUTwMBlMjC8xkmV.jpg
  • 106
@Shatter Na nagraniach live jest okej, ma ciekawy głos jest wykształcona w tym kierunku. Porównując ją do wielu polskich piosenkarzy to wypada nieźle.

W warstwie muzycznej nie widzę problemu, gorzej jest z warstwą tekstową. Jednak trafia do swej grupy docelowej którą stanowią Julki, Karyny oraz "ambitne singielki" które zawodzą się na facetach bo żaden z nich nie jest Księciem z Bajki.
@vin42 Śpiewać potrafi, może to nie jest nowa Whitney Houston, jest trochę monotematyczna(przesł#!$%@?ąc 2 piosenki już wiadomo co pokaże w kolejnych) ale jest lepsza od wielu nowych polskich piosenkarek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DonTadeo: Przecież to jest kolejna gwiazdka z cyklu na jedno kopyto, do podobnych jak łza sobie piosenek. Zniknie równie szybko jak się pojawiła, tylko padnie decyzja że już jej w radiu nie puszczają
@banjo: dziewczyno, udzielam korków z angielskiego i włoskiego, więc nie trafiłaś :) angielski nie jest moim ojczystym językiem, więc nie zwracam na niego tak uwagę, po drugie nie ma obecnie tak przeruchanej angielskiej nuty, którą mógłbym tak hejtować.
@RafalLygrys: Jak Wy się kurka nie znacie na interpretacji tekstu, który ma ukryty przekaz.Jest zasada, że trzeba poznać biografię poety, aby zrozumieć jego poezje. Tak samo jest i w tym przypadku. Każdy wers ma sens i ukryte znaczenie. Jak wiadomo sanah jako jedyna chyba z mainstreamu nie poparła aborcyjnego strajku kobiet. Choć jako illuminatka powinna to zrobić bez zająknięcia. A jednak nie poparła oficjalnie!!! Laska pochodzi z katolickiego otoczenia, ma też
Pobierz bonifacy_buniu - @RafalLygrys: Jak Wy się kurka nie znacie na interpretacji tekstu, k...
źródło: comment_1616313105lddztlzmanyAvPy38jJXXa.jpg