Wpis z mikrobloga

"Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te słowa codziennie po kilka/kilkanaście razy, jadąc autem, siedząc w pracy przy grającym radiu, słuchając audycji w domu, gdy masz włączone autoodtwarzanie. Tak, to ta infantylna piosenka, którą wszyscy się podniecają, ogłaszają hitem etc. a tak naprawdę tekst brzmi jak napisany przez 15-latkę, która pierwszy raz wróciła na bani do domu. W dodatku ten przekaz, że laska olała faceta, a on sam wini za to siebie - #przegryw i #p0lka na mirko w to mi graj. Naprawdę, zażenowanie "ciągle towarzyszy mi", gdziekolwiek tego nie usłyszę, okraszone najlepiej straszeniem przez media co godzinę.

#gownowpis #zalesie #niepopularnaopinia #muzyka #sanah i też często #polskiyoutube
RafalLygrys - "Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te sło...

źródło: comment_1616248723iSpUJiQIUTwMBlMjC8xkmV.jpg

Pobierz
  • 106
@RafalLygrys: Jej piosenki mają faktycznie specyficzną warstwę liryczną, ale dziewczyna ma bardzo duży talent. Odkryłem ją niedawno i zdecydowanie ma w sobie „coś” bo zatrzymała mnie na dłużej, a z reguły nie zwracam uwagi na polski pop. Bardzo przyjemna, ciepła barwa głosu, ciekawa maniera wokalna (często trochę zalatującą folkiem), świetnie wypada na żywo (w wersjach akustycznych piosenek lepiej niż na nagraniu, co zdaje się być w mainstreamie ogromnym ewenementem), gra też
@RafalLygrys moim zdaniem tekst jest taki infantylny gdyż autorka miała taki zamysł, użyła zwrotów przez Ciebie cytowanych z pełną premedytacją. #!$%@?ąc juz od tego głównym czynnikiem, że ten kawałek grany jest często w radiu jest melodia wpadająca w ucho polaczona z ciekawa barwa wokalistki i tyle ¯_(ツ)_/¯