Wpis z mikrobloga

#polityka #andruszkiewicz

Dzień dobry wszystkim mirkom i mirabelkom

Kilka spraw ogłoszeniowych:

1. Startuję z list Konfederacji w najbliższych wyborach.

2. Ostatnie miejsce na liście w Łodzi to Ja.

3. Jako były zbanowany Bordo w jednej z pierwszych akcji #stobanowdlaprawakow postanowiłem stworzyć POLITYCZNY profil informacyjny również na Wykopie. Świadomy, iż w tagu #polityka istnieją same zwyrole interesanci polityki, mam zamiar na czas kampani informować o moich działaniach i co kilka dni odpowiadać na pytania zadane pod dwoma tagami #polityka i #andruszkiewicz
Otagowanie inaczej niż socjalne minimum tych dwóch tagów skutkować będzie brakiem odpowiedzi. Jak ktoś nie chce mieć polityki i mnie w widzianych postach to ma do tego prawo.

4. Świeżo założone konta społecznościowe można znaleźć na stronie andruszkiewicz.blog . Proszę o wyrozumiałość. Na razie wszystko jest w powijakach.

5. Jeżeli czujecie się bezużyteczni, to musicie wiedzieć, że na wykopie od co najmniej roku istnieje funkcja dodania do profilu na #wykop #wypok swojego linka do Facebook-a, która pomimo zgłoszeń NIE DZIAŁA.

6. Sam mało spożywam alkoholu, ale lubię tworzyć swoje Piwo, Wino, Cydr czy Miody Pitne.  A więc #uwaga #rozdajo  rozdaje ręcznie robiony Miód Pitny  trójniak Maliniak 0,7L każdej osobie która dotarła tu i polubiła ten post, ale też piwniczakom i piwniczankom, które jedyne co robią to grają w rozdajo.
    Miód z jednej z Puszcz na mazurach, a maliny z jednej z mazurskich wsi z dala od czegokolwiek.

7. Mam różowy pasek bo akurat na wypoku identyfikuję się jako Twoja Królewska Mość. Tak też rozkazuję wszystkim WYJĄTKOWO wrażliwym się do mnie zwracać.

8. Jeżeli ktoś chce pomóc w kampanii to proszę o kontakt na jednym z moich profili.

9. Najbardziej pomożecie wpłacając pieniądze pod tagiem #100zlotychdlaprawaka. Dla osób, które wpłacą na moją kampanię i oznaczą powyższym tagiem swój post informujący o tym, po wyborach zorganizuje uroczystą kolację. w podzięce za pomoc.

10. Ten profil prowadzę sam osobiście i nie wykupuję na nim reklam ani pozycjonowania.
Profil jest dla wąskiej zainteresowanej grupy użytkowników Wykopu. Zdaje sobie sprawę, że wiekszość prawicowego grona czcigodnych wyborców siedzi poza zideologizowanym wypokiem, ale odpowiadaniem na pytania anonimowych ludzi z internetu jest ciekawe i rozwijające, gdyż nie brak im oporów.
MateuszJakubAndruszkiewicz - #polityka #andruszkiewicz 

Dzień dobry wszystkim mirkom...

źródło: temp_file3871208745350059055

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
@Tommy__
1. obrzydliwe tak samo jak jądra byka, czy mózg małpy.

2. Prawo w Polsce jest ok w tej kwestii, a na pewno nie jest to w obrębie moich zainteresowań.

3. Z tego co kojarzę to jest to dopuszczalne ale ani osoba polecająca ani Baba nie mogą brać korzyści materialnych. Skąd to Pytanie? Masz jakieś doświadczenia?
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz

1. Dlaczego dołączyłeś do prorosyjskiego ugrupowania?
2. Czy popierasz umieszczanie znajomych i żon na listach wyborczych Konfederacji, nawet jeżeli te osoby nie uczestniczyły w budowaniu struktur?
3. Czy likwidacja "immunitetu doktorskiego" Sławomira Mentzena pomogłaby mu odpowiadać na pytania wyborców?
  • Odpowiedz
Tak też rozkazuję wszystkim WYJĄTKOWO wrażliwym się do mnie zwracać.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: nie zapomnij być urażony za każdym razem gdy cię zmisdżęderują. IMO helikopter bojowy zaimki fiu/fiju byłby ciekawszy.

10. Ten profil prowadzę sam osobiście i nie wykupuję na nim reklam ani pozycjonowania.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: pogadaj z gromotą on nawet ma taniej bo dostaje dofinansowanie z pefronu.

Dla reżimu higenicznego, proponuję ci kasować tłumoków neuropisowskich z twoich wpisów, bo szkoda czasu na
  • Odpowiedz