Wpis z mikrobloga

"Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te słowa codziennie po kilka/kilkanaście razy, jadąc autem, siedząc w pracy przy grającym radiu, słuchając audycji w domu, gdy masz włączone autoodtwarzanie. Tak, to ta infantylna piosenka, którą wszyscy się podniecają, ogłaszają hitem etc. a tak naprawdę tekst brzmi jak napisany przez 15-latkę, która pierwszy raz wróciła na bani do domu. W dodatku ten przekaz, że laska olała faceta, a on sam wini za to siebie - #przegryw i #p0lka na mirko w to mi graj. Naprawdę, zażenowanie "ciągle towarzyszy mi", gdziekolwiek tego nie usłyszę, okraszone najlepiej straszeniem przez media co godzinę.

#gownowpis #zalesie #niepopularnaopinia #muzyka #sanah i też często #polskiyoutube
RafalLygrys - "Ale ze mnie dzban", "inny kolo", "będę fit", "insta" - słyszysz te sło...

źródło: comment_1616248723iSpUJiQIUTwMBlMjC8xkmV.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@Daktylion: ostatnio jeżdżę autem z wyłączonym radiem, bo na każdym lecą przeruchane ciągle te same piosenki lub informacje o zabójczej setnej odmianie covida i liczbie zakażonych, natomiast w pracy siedzę z koleżkami, więc głosem ludu radio w tle leci.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: tutaj też zlała faceta, a ten sam siebie określa "dzbanem" zamiast zlać idiotkę ciepłym moczem. W dodatku ona się urodziła w 97 roku, więc to początek pokolenia księżniczek i instagirls.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@RafalLygrys: mądre słowa, dziś jechałem do powiatowego i w obie strony przejazdu słyszałem tą piosenkę. Ona typowa Juleczka p0lka a ten ziomek to typowy simp. Idą na prawdę słabe czasy
  • Odpowiedz