Wpis z mikrobloga

No i po co startować tak wcześnie, mógłby poczekać i zrealizować w pełni swój potencjał, a tak to się tylko rozwali i za kilka lat zniknie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Eeeeyyyyeeee: Było już MNÓSTWO takich... gwiazdek jednego/dwóch sezonów, oczywiście nie mających nic wspólnego z naturalnością. Polecam pogrzebać i poznać historię. A historia lubi się powtarzać. Polecam np poznać Jesse Norris.

https://www.openpowerlifting.org/rankings/ipf93/men/2014/by-wilks

Taki "natural "co w wieku
@IntruderXXL: Ale ja dobrze wiem ile było takich szybko gasnących gwiazdek i zgadzam się z tobą, jeśli chodzi o ich potencjał do szybkiego wypalenia/rozwalenia się. Jeśli ktoś w tak szybkim czasie nagle zaczyna bić rekordy za rekordami, to wiadomo, że robi to jakimś kosztem. Jednak nie zgodzę się z tobą, że nie warto tego robić :)
W tym sporcie niezależnie czy jesteś na topie po 2 latach czy po 20, jeśli
Jeśli ktoś ma perspektywy na pobicie rekordów świata w krótkim czasie, to warto jest do tego dążyć, nawet jeśli za 5 lat złapie się regres i nie wróci do poprzedniej formy już nigdy w życiu.


@Eeeeyyyyeeee: No i niestety nie dostrzegasz pewnych rzeczy.

Po pierwsze tacy zawodnicy, ewidentnie ogromni genetycy, gdyby tylko mieli wiedze trochę cierpliwości, to zamiast robienia rekordu jednego czy drugiego, mieliby szanse na zostanie legendami sportu, zapamiętanymi przez
@IntruderXXL: Co do pierwszego, do bycia legendą nie wystarczy tylko pobijać rekordy. To nie tylko robienie wyników, bo jest masa wielokrotnych rekordzistów z różnych dyscyplin, o których słyszeli tylko nieliczni. Ewidentnie są ogromnymi genetykami, ale mają realne szanse w tej chwili. Nikt nie wie co będzie za kilka lat.
Teraz mówisz, że ty wybrałbyś inne podejście, spokojne, na dłuższą metę. Ale nigdy nie będziesz wiedział co twoja głowa mówiłaby, jeśli miałbyś
@IntruderXXL: Zawsze można #!$%@?ć się przez wiele lat i być nasterydowanym uber wrakiem bez wyników jak Simmons, przecież przy tym siadzie tak sobie plecy #!$%@?ł że w mc podniósł tylko 60kg aby cokolwiek zaliczyć xDDD Jak ty się możesz słuchać porad kogoś kim tak gardzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Darksed - @IntruderXXL: Zawsze można #!$%@?ć się przez wiele lat i być nasterydowanym...
często sportowy głód wygrywa tu z wyrafinowaną taktyką. Podejmujesz to ryzyko, wóz albo przewóz, jak widać niektórym się opłaciło.


@Eeeeyyyyeeee: Właśnie niektórym, i na krótko.

Zgadzam się z tobą, zgadzam się z Pete'm, ale trzeba postawić grubą i wyraźną kreskę między elitarną garstką, która bije sie o najwyższe cele a zwykłymi pasjonatami sportu.


Nie wiem czy jeszcze jest na youtube wywiad Pete-a z Daniell-em Bell-em, jak tak to warto obejrzeć.

https://www.openpowerlifting.org/u/danielbell1
Zawsze można #!$%@?ć się przez wiele lat i być nasterydowanym uber wrakiem bez wyników jak Simmons, przecież przy tym siadzie tak sobie plecy #!$%@?ł że w mc podniósł tylko 60kg aby cokolwiek zaliczyć xDDD Jak ty się możesz słuchać porad kogoś kim tak gardzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: O! Jak zawsze wpada @Darksed żeby dać pokaz swojej ignorancji i braku elementarnej wiedzy...

Louie Simmons
Louie is
@IntruderXXL: Ale ja nie piszę o tym, piszę o tym ze jest uber WRAKIEM w dodatku na sterydach, robiący ćwierć kucki, a takie wyniki w sprzęcie są średnie bo większe robią bez sprzętu. Dlatego zastanawia mnie to dlaczego jest dla Ciebie autorytetem skoro sam popełnił wszystkie możliwe błędy i #!$%@?ł się?
@IntruderXXL: Trudno nie być pewnym, że twój czas przyjdzie, jeśli bez większej wiedzy jak zrobić martwy podnosił z ziemi 200kg :) Zgadzam się z tobą co do longevity i wiem, że spora część topki to ludzie po 30, ale ciężko przekładać coś o 10 lat jeśli masz 23 i wiesz, że jesteś w stanie pobić rekord świata, po prostu inna mentalność jest wtedy.
I spokojnie, też nie jestem fanem IPFu i
robiący ćwierć kucki, a takie wyniki w sprzęcie są średnie bo większe robią bez sprzętu.


@Darksed: hahaahahhaahahahahahahahahahah

xxxxxDDDDDD CO TY PORÓWNUJESZ! Ty wiesz że Simmons w trójboju startuje od ponad 50LAT! xD To był #!$%@? inny świat xD A ty porównujesz do tego co było dzisiaj xxxxDDDD

Dlatego zastanawia mnie to dlaczego jest dla Ciebie autorytetem skoro sam popełnił wszystkie możliwe błędy i #!$%@?ł się?


Bo był PIONIEREM! Jak miał nie
"testowane" federacje są ważniejsze,


@Eeeeyyyyeeee:

Eeee przecież największe nagrody to nie tylko big dogs ale nawet teraz nowe The Showdown z 2020 i 2021; a wcześniej animal cage i bardziej z mojej obserwacji idzie to w tym kierunku - turniejów na zaproszenie.
ale dla sponsorów czy ludzi nieobeznanych z tym sportem, to "testowane" federacje są ważniejsze, a nie jakieś tam WRPFWPAWZWTYPUC robiący zawody w garażu u Mike'a z Ohio


@Eeeeyyyyeeee: Gdyby tak było, to tam by były największe pieniądze do zdobycia a przez lata tak jednak nie było.