Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Kozajsza: już teraz mam prywatny żłobek i prywatną opiekę zdrowotną, państwo bierze moje pieniądze i gówno z tego mam, a do tego płacę podatki z drugiego progu podatkowego gdzie w Anglii nawet bym podstku od tego bogactwa xD nie zapłacił, co do dróg to przypominam że podatek drogowy jest w paliwie, więc dlaczego mam nie korzystać z tego na co płacę?
@Kozajsza: Ja bym tam po prostu pośmieszkował z wykopowej prawicy przy nieco mniej gównianej jakości dyskusji xd Ale fakt bycie tą tajną organizacją sterującą wykopem zza kulis brzmi kusząco xD

Może trzeba czekać na zaproszenie.
To przejdź do pracy na czarno i nie płać podatków, nie zapomnij tylko zapisać dzieci do prywatnej szkoły, zrezygnować z usług NFZ i nie poruszać się publicznymi drogami, bo głupio by było być hipokrytą prawda?


@Kozajsza: a VAT w produktach, akcyza? rózne opłaty? Czy inne opłaty, koncesje płacone od strony producentów, np. opłata cukrowa? Praca na czarno wiąze się jedynie z nie płaceniem złodziejskiego podatku dochodowego i nie uczestniczeniu w ubezpieczeniu
@Kozajsza xDDDDD ja nie wiem ile Ty masz lat i wierzysz, ze hydraulik, malarz, wykonczeniowka faktury wystawia xD dobry majster z gory mowi, ze nie wystawia a kolejka do niego i tak jest. Hydraulik mi nie wystawil a byl 5 do ktorego zadzwonilem inni terminow nie mieli, do remontu majster z gory zapytal czy chce fakture bo on nie wystawia xD jak pracujesz na swoje i kumasz ile musisz sie narobic zeby