Wpis z mikrobloga

@steemm: Trzeba było sobie ogarnąć ekipę, która na czarno taniej wybuduje ci dom bez tych wszystkich podatków i składek, a nie jak typowy lewus wyciągać łapy do państwa, bo nie miałeś na wpłatę własną. Mogłeś też dorobić te 2-3 lata na czarno jako malarz, albo coś i mieć na to kasę. Ale wiadomo, lepiej wyciągać łapy po państwowe pieniążki jak dają, a potem płakać że cię okradają z podatków XD
Pobierz Kozajsza - @steemm: Trzeba było sobie ogarnąć ekipę, która na czarno taniej wybuduje ...
źródło: comment_16152130434cGaz4T1vqAUqcCT0pKgEE.jpg
no strasznie będę płakał mając tańsze usługi na czarno, no po prostu wytrę łzy tymi banknotami które mi zostaną dzięki temu że ktoś zrobi mi to taniej. Pewnie sam zawsze wszystko robisz zgodnie z literą prawa dzięki czemu wszystko masz droższe.


@steemm: A Konfederacja przypadkiem nie miała być partią legalistów, gdzie jednak prawo jest konkretne i przestrzegane? To albo mamy podatki i je płacimy, albo likwidujemy i niepłacimy. Z tego co
tylko debil by nie schylił się po swoje pieniądze które leżą na ziemi


@steemm: To nie były twoje pieniądze, tylko podatników, jak kasa z podatków trafia do twojej kieszeni to nie śmierdzi co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej jak do kieszeni kogoś innego, wtedy cię okradają xD

dalej stalkujecie ludzi na discordzie?


Kto jak kto, ale ty wiesz najlepiej że nie ma żadnego discorda.
a im mniej państwo ma moich pieniedzy tym lepiej dla mnie.


@steemm: To przejdź do pracy na czarno i nie płać podatków, nie zapomnij tylko zapisać dzieci do prywatnej szkoły, zrezygnować z usług NFZ i nie poruszać się publicznymi drogami, bo głupio by było być hipokrytą prawda?