Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bellie: no i już piszesz jak ogarnięty człowiek, tylko z jednym się nie zgodzę. To już nie rozkłada się liniowo.
Żeby tak było musiałoby być po tyle samo mężczyzn i kobiet.

Niestety tak nie jest i przez to świat się wali - nadwyżka mężczyzn powoduje że nie każdy znajdzie swoją różową, co rodzi frustrację. Jeden się z tym pogodzi, inny zacznie odzierać się z RiGczu i zostanie spermiarzem.
Tacy z kolei
zwracam uwagę na facetów o podobnym stopniu atrakcyjności do mnie, ale oni mnie nie chcą, oni wolą modelki.


@Bellie: jeżeli według Ciebie podobni stopniem atrakcyjności do Ciebie faceci mogą się wiązać z modelkami, to znacząco przeceniasz swój stopień atrakcyjności. Chyba że jesteś modelką.

Śmieszne też ze jeśli mężczyzn jest o 7 więcej na 100 kobiet, to ma się to kasować bo to geje, tak jakby kobiety nie mogły być lesbijkami np.
ale wiesz, że istnieją takie związki, w sensie wyższa kobieta, niższy facet? I przez takich zjebów jak ty muszą się ukrywać, bo będą wyszydzani? Kobiety nie wyszydzają, tylko mężczyźni.


@Bellie: I po co ta prymitywna agresja i wyzwiska? Ja akurat nikogo nie wyszydzam, tylko stwierdzam fakt, że wzrost ma znaczenie dla atrakcyjności mężczyzn, co udowodniono naukowo.

zwracam uwagę na facetów o podobnym stopniu atrakcyjności do mnie, ale oni mnie nie chcą,
ale wiesz, że istnieją takie związki, w sensie wyższa kobieta, niższy facet? I przez takich zjebów jak ty muszą się ukrywać, bo będą wyszydzani? Kobiety nie wyszydzają, tylko mężczyźni.


@Bellie: XD Wejdż ty kiedyś na komentarze na Pudelku czy innym kobiecym portalu i poczytaj, co kobiety piszą o takiej różnicy wzrostu między partnerami.
A nie, czekaj. To na pewno te złe przegrywy sie tam podszywają pod pełne empatii kobiety. ( ͡
: jeżeli uznamy wszystko co piszesz za prawdę to brałaś takich o niższym stopniu atrakcyjności, przez co nie musiałaś rywalizować z modelkami.


@Usmiech_Niebios: nie, są identycznie atrakcyjni. Plus znam kilka kobiet, które wybrały taką drogę - stąd moje obserwacje.

@skitarii: żule się nie myją, a to jeden z moich wymogów. A Azjatki są ładne, więc nie wiem gdzie masz problem.