Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bellie: niby tak, ale nie do końca.
Dalej ciągnąć przykład randki : poszła z nim na randkę tak naprawę w ciemno, opierając się TYLKO na jego wyglądzie który jej odpowiadał. Wyszło jak wyszło, czyli dupa.
Ale teraz odwróć sytuację : czy poszła by na randkę opierając się TYLKO na jego charakterze i nie biorąc pod uwagę wyglądu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Bellie:

ale życie to są jednostkowe przypadki, relacje ludzkie to nie jest matematyka.

To jeden z najgłupszych tekstów jakie przeczytałemna mirko. Wyciąganie wniosków z badań nad grupą czegoś/kogoś to statystyka, która jest częścią matematyki.
I czy to się komuś podoba czy nie to jak się zbierze pomiary z jakieś grupy to dostaniemy powstanie nam krzywa dzwonowa(krzywa Gaussa).
Pisząc zdanie jak powyżej tylko potwierdzasz że nie masz pojęcia co to jest średnia/mediana/dominanta.
QBA__ - @Bellie:
 ale życie to są jednostkowe przypadki, relacje ludzkie to nie jest ...

źródło: comment_1615042958J5BWNNErxDqw9COhFWNPkV.jpg

Pobierz
@Phyrexia: no nie znają życia chłopaczki, siedzą na tych swoich wsiach, zero wykształcenia, zero zaradności, worek ziemniaków za 5 zeta i dla nich niewyobrażalne jest, że kobieta może zarabiać. A zarabiać dobrze to już szok totalny. No i z drugiej str. masz jakich kolesi jak wykopek bordo - miał całe życie żeby się ogarnąć, wykształcić, ale on woli pić browce na kamerkach i żalić się jakie to kobiety są okrutne xDDD
kobiety zarabiają średnio mniej bo są średnio słabsze, niższe i mniej inteligentne.


no to Cię muszę zmartwić, bo w Polsce zarabiają tyle co faceci praktycznie. Jak już mamy na statystykę patrzeć. Tzn. że polscy faceci są #!$%@? heheheeh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrozum że jeżeli coś jest średnio jakieś to dotyczy większości - zbiorowości a nie jednego skrajnego przypadku


A ty #!$%@? zrozum, że nawet jak to jest
a mężczyźni nie chcą kobiet z wąskimi taliami, dużymi cycami i dupami? Nie oglądają się za takimi? Każda płeć ma jakieś wymagania.


@Bellie: Chcą, tylko nie mówią brzydkim kobietom, że nikt ich nie chce, bo mają paskudny charakter, a wygląd się nie liczy. To są już wyżyny #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bellie:

A ty #!$%@? zrozum, że nawet jak to jest średnia, to nie wyklucza znalezienia się na jednym albo drugim końcu skali. W relacjach międzyludzkich niczego nie wyklucza.


Nie wyklucza, ale to jest ekstremum w jedną czy w drugą stronę - dowód anegdotyczny, pojedynczy przypadek.
Choćbyś stanęła na głowie to nie można stwierdzić że matematyka nie dotyczy relacji międzyludzkich.
Dotyczy każdego zbioru czy tego chcesz czy nie

Aaa i kultury trochę
QBA__ - @Bellie:
 A ty #!$%@? zrozum, że nawet jak to jest średnia, to nie wyklucza z...

źródło: comment_1615043776PYJEAvwOgrQevmdqsBjHd4.jpg

Pobierz
@Phyrexia: a kiedy ty sobie zdasz sprawe z tego ze laska zadaje sie z czeczenami ktorzy sa czesto niscy, moze blachara lubi bmw i pieniadze z narkotykow a ty napiszesz ze reszta przegrywow jest niska i glupia - mozliwe ale latwe pieniadze, bezkompromisowosc w rozwiazywaniu konfliktow, sila, wladza itp potrafia zaimponowac babie a wtedy nie jest wazny wzrost.
@QBA__: ale rozumiesz, że jeśli ta skala się odnosi do relacji to jest druga skala, która mówi, że najwięcej w społeczeństwie jest przeciętnych osób - więc wszystko o czym piszecie rozkłada się liniowo, więc nie ma bata, żeby te wszystkie jęczące #!$%@? faktycznie były przegrywami. Są co najwyżej leniami rozpieszczanymi przez mamusie.
Jedynie wykopek bordo się ujawnił i dobrze - każdy widzi, że z kolesiem jest coś nie tak i to,
: Chcą, tylko nie mówią brzydkim kobietom, że nikt ich nie chce, bo mają paskudny charakter, a wygląd się nie liczy. To są już wyżyny #!$%@?.


@skitarii: a kto twierdzi, ze wygląd się nie liczy? Bo żadna z nas tego nie napisała, ja napisałam wprost - najlepiej szukać sobie kogoś na swoim poziomie atrakcyjności. Plus ja chciałabym usłyszeć od facetów, że wygląd się nie liczy, ale faceci to bezduszne, interesowne #!$%@?.
a kto twierdzi, ze wygląd się nie liczy? Bo żadna z nas tego nie napisała, ja napisałam wprost - najlepiej szukać sobie kogoś na swoim poziomie atrakcyjności.


Ta karyna, która na podstawie kłamstwa, że to jest mąż tej modelki, twierdzi, że wzrost nie ma znaczenia, bo modelka dała sobie zdjęcie zrobić z obcym, niskim facetem.


Plus ja chciałabym usłyszeć od facetów, że wygląd się nie liczy, ale faceci to bezduszne, interesowne #!$%@?.