Wpis z mikrobloga

jak przeceniam to jakim cudem miałam wcześniej chłopaków? (...) są identycznie atrakcyjni.

zwracam uwagę na facetów o podobnym stopniu atrakcyjności do mnie, ale oni mnie nie chcą, oni wolą modelki

@Bellie: o, tu. Żebyś się nie zgubiła - albo zwracasz i wolą modelki, albo zwracasz i wolą Ciebie, sytuację przedstawiłaś tak że dotyczyła całości nie części. Przeczytaj więc te cytaty jeszcze parę razy, a potem zdecyduj się czy faceci o podobnym
@Bellie: a, już rozumiem:
- kiedyś byłaś ładna, teraz zbrzydłaś, jak to kobiety z wiekiem
- po tych związkach doszły Ci wymagania od najlepszej części byłych, bo jeden miał auto, drugi sześciopak, a trzeci 15 na rękę
- faceci na Twoim niegdysiejszym poziomie atrakcyjności mają dostęp do modelek z Tindera, więc nie są zainteresowani starszą wymagającą (Edit: która nawet nie potrzebuje seksu, więc jak tylko zacznie się związek, źródełko wyschnie, a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Phyrexia: Jako iż Pani powyżej ma 206 cm wzrostu to znajduje się nie tylko w top 1% najwyższych kobiet ale i w top 1% ludzkości włączając w to mężczyzn. Dla niej każdy jest niski. Bierzesz sytuację ekstremalną by na jej podstawie wysnuwać wniosek ogólny dotyczący całości kobiet.

Jeszcze sama piszesz, że akurat w Twoim typie są wysocy i wysportowani. No nie możliwe? Serio? Zaledwie 99% kobiet ma taki gust. A takie
Ona próbuje Ci powiedzieć, że szuka partnera, który jest atrakcyjny w podobnym stopniu co ona. Nie napisała, że jest brzydka


@Phyrexia: jeżeli napisała że ludzie atrakcyjni w podobnym stopniu do niej wolą modelki instagramowe, to można śmiało przyjąć założenie że przecenia swoją urodę. Dlaczego? Bo jakby była atrakcyjna w podobnym stopniu, rozkładałoby się to 50/50, część by wolała, część nie. Potem wyszło szydło z worka, jak była młoda to ją ktoś
- nigdy nie wymagałam żadnej z tych rzeczy


@Bellie: ależ nie musiałaś jej wymagać. Chyba że powiesz że nigdy nie porównywałaś obecnych partnerów do poprzednich. Co naturalnie jest możliwe.

No i absolutnie nie knebluję nikogo, jeśli boisz się że się skompromitujesz w czasie dyskusji, po prostu jej nie uprawiaj. Zwłaszcza jeśli uroiłaś sobie jakiś Front Kneblujących Przegrywów, który najwyżej miauknie jak im tagu użyjesz, bo lubią pisać tam między sobą. Załóż
@Usmiech_Niebios: Pozwól, że to dla Ciebie rozbiję. Załóżmy, że są trzy dziewczyny. Jedna brzydka, druga ładna, trzecia petarda o urodzie międzynarodowej modelki. Są też trzej mężczyźni. Jeden niski i odpychający, drugi niezbyt przystojny ale nie brzydki i trzeci bardzo przystojny. Brzydka dziewczyna realistycznie szuka sobie brzydkiego chłopaka. Ładna dziewczyna szuka sobie chłopaka przystojnego bo sama jest ładna. Podobnie modelka. Natomiast zarówno brzydal, średni i przystojny będą próbowali swoich szans u modelki,