Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lewusx: nie kumam tego w ogóle xd ważysz powiedzmy 90 kg czy więcej, redukujesz i nadal do limitu ci brakuje więc lewatywa, pocenie, no wszystko by zbić wagę. Ok mieścisz się, a później co? Jakoś musisz zyc, coś jeść więc pewnie po ważeniu waga ci skacze w górę więc ma scenie masz te + kilka kg.

Na #!$%@? było to ważenie i to wszystko jak później i tak każdy ma więcej
@apatozaur: Wymyślili kategorie wagowe, wiadomo że największe szanse będzie miała osoba która ledwo co się tam upcha czyli dosłownie na godzinę zejdzie do pożądanej cyferki, dlatego właśnie tak to już jest z tymi limitami, obowiązuje w piątek na weryfikacjach, potem możesz i 10kg więcej ważyć. :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewusx: a jeśli później ważysz z +x kg to nie wpływa to na twoją ew wygraną? Nie wyglądasz jakoś gorzej czy coś? Wodę ograniczasz do samego stary by nie puchnąć, jeść możesz, ale obowiązkowo lewatywa bo są zaparcia, tak?
@apatozaur: Jak jesteś wystarczająco docięty przed rozpoczęciem ładowania to zadziała ono tylko ja Twój plus, sylwetka będzie wyglądała na większą przy tym samym docięciu dzięki zjawisku nadkompensacji glikogenu, suchy i tak zostaniesz dzięki ograniczeniu wody i środkom diuretycznym.

Jednak z drugiej strony jak zaczynasz ładować, a Twoja sylwetka nie jest wystarczająco docięta, to zadziała to tylko na minus. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lewusx: ale ból dupska wywołałeś, pewnie jakieś ulance zazdrosne. Ja za to jestem ulancem propsujacym, dzięki za ciekawy wpis. Przed każdym wazeniem taki zabieg robiłeś czy opcja awaryjna?
@mrowed: Niee, ja mam trochę inne podejście do życia. Bardziej przeraża mnie że przeżył bym życie normalnie, bez niczego specjalnego, a startowanie w zawodach jest dla mnie czymś specjalnym, do tego jestem uzależniony od trenowania, od środków jeszcze nie bo niedawno miałem przerwę 4 miesiące i nawet przez chwile nie myślałem o dotknięciu igły, a i depresji nie było jak to każdy przedstawia ze swoich odczuć offa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lewusx: Mam nadzieję, że mnie to nie czeka xDD 2 miesiące do zawodów, ważę 4 kg za dużo. Chociaż oczywiście u mnie zero dociny, to powinno legancko zejść xD Ale u mnie wagę jest bardzo stabilna, mogę nie jeść cały dzien i za bardzo nie spada xD