Wpis z mikrobloga

K*a trzeba mieć jakiegoś klocka w głowie zamiast mózgu. Codziennie wyprowadzam w tych rejonach psa, i codziennie jakiś k tumok staje kilka centymetrów przed przejściem dla pieszych, zaraz przy budynku tak żeby nie widać było nikogo kto przechodzi przez przejście.

50 metrów dalej jest przedszkole, 200 metrów dalej szkoła podstawowa. Ten znak po prawo to jest ostrzegający przed pobliskimi placówkami...

Jak jakiegoś dzieciaka samochód potrąci to będzie łojojoj bo ja nie wiedziałem. Ludzie k
*a myślenie nie boli.

Jakiemuś facetowi dzisiaj mało na moich oczach dziecka nie sprzątnął z ulicy samochód..... trzeźwo pomyślał chłop i pociągnął dziecko w ostatnim momencie. Normalnie przechodzili przez jezdnie, dzieciak nie biegnął czy coś, jeszcze się zatrzymali przed.

Kierowca po prostu nie widział ich zza tumoka.

Codziennie k*&*a ktoś staje dokładnie w tym miejscu. #policja sobie przejeźdza 50 razy dziennie obok tego miejsca bo obok jest sąd. I co? I w dupie. To nie jest PROSZEM Pana nasza sprawa, my jesteśmy od prześladowania k***a restauracji i ścigania dzieci zjeżdżających na sankach.

#lodz ##!$%@? #zalesie #stopcham
corpseRott - K*a trzeba mieć jakiegoś klocka w głowie zamiast mózgu. Codziennie wypro...

źródło: comment_1613724921thrgFlW72fOW1Oegjnbyq1.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@corpseRott: A MOŻE ON MA DZIECKO DO ZAWIEZIENIA DO SZKOŁY ALBO PRACUJE OBOK ALBO MA CHORĄ MATKĘ, CÓRKĘ, OJCA i WNUKI!? CZEMU TEGO NIE WIDZISZ LEWAKU SPOŁECZNIAKU!?
TO WINA PREZYDENTA TEGO MIASTA, ŻE NIE WYBUDOWAŁ NA KAŻDEJ ULICY PODZIEMNEGO I NAZIEMNEGO PARKINGU!
LUDZIE MAJA SAMOCHODY I PRZECIEŻ MUSZĄ JE GDZIEŚ PARKOWAĆ!!!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@corpseRott: drugi kierowca (ten jadący) też widocznie nie był zbyt lotny. Ja jak widzę auto tak źle zaparkowane przy pasach (albo czasem po prostu miejsca parkingowe zaraz przy przejściu się kończą) to zwalniam, nawet jak nie widzę, że ktoś podchodzi do przejścia.
  • Odpowiedz