Wpis z mikrobloga

Po zapoznaniu się z nowym materiałem dowodowym stwierdzam, że ten ziomek bardzo źle zrobił mówiąc "gruba pijesz?" Bo powinien powiedzieć: Gruba #!$%@?

PS. #!$%@?ć poprawność polityczną, ona bardziej szkodzi niż pomag


@marcin-bialas111111111111111: Obywatelu! Fat shaming Twoim obowiązkiem w walce z cukrzycą i chorobami serca! Dbaj o innych, wyśmiewaj złe nawyki!
Jeżeli ja wybieram sobie życie grubasa to cię to powinno gówno obchodzić, bo po prostu tak chcę


@lizakoo:
Przecież ja temu nie zaprzeczam. Gówno mnie to obchodzi. Ale na tym filmie masz przykład, że czyjeś "bycie grubym" staje się sprawą publiczną i ten ktoś #!$%@? przez brak akceptacji swojej tuszy wieczór innym ludziom. To nie jest tak, że możesz po prostu być grubym - w pakiecie masz nieatrakcyjność, brak akceptacji ze
@Flypho: oczywiście, ale tu nie samo bycie grubasem jest powodem do wstydu. Tutaj mamy błędne mniemanie o sobie, brak akceptacji bycia grubym i związanych z tym reakcji.

Nie jestem jakoś gruby, ale brzuszek mam i swoje waże. Pojechałem ze znajomymi na jacht i tydzień nazywali mnie żartobliwie Balast, bo najwięcej przechyłu było z mojego powodu. Wcale mi nie było z tym źle, czy wstyd, bo miałem świadomość, że po prostu jestem
Nie jestem jakoś gruby, ale brzuszek mam i swoje waże. Pojechałem ze znajomymi na jacht i tydzień nazywali mnie żartobliwie Balast, bo najwięcej przechyłu było z mojego powodu. Wcale mi nie było z tym źle, czy wstyd, bo miałem świadomość, że po prostu jestem najcięższy na tej łajbie.


@lizakoo:
Zakładanie, że jest to reguła w obliczu faktu, że bycie grubym jest po prostu bardzo niezdrowe jest moim zdaniem błędne, dlatego utrzymuję