Wpis z mikrobloga

Fakt, stawy są bardziej obciążone, ale jest wielu grubasów, których ruchliwość, kondycja i zdrowie są w lepszym stanie niż osób chudych, ale przez bycie grubym szybciej zakwalifikujesz go do tych niezdrowych


@lizakoo:
Szczerze polecam ci ten film jeśli znasz angielski.
Flypho - > Fakt, stawy są bardziej obciążone, ale jest wielu grubasów, których ruchli...
  • Odpowiedz
@Jailer: Trzeba o tym przypominać, jak o zbrodniach Niemców i NKWD na narodzie polskim, aby pamięć o tym nigdy nie zginęła i nigdy więcej się to nie powtórzyło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
@Jailer: z kamerą wśród zwierząt. Siebie warci. 5 typa dosiada się do 2-3lasek z nadzieją, że co bydzie. Jedno słowo za dużo i koledzy muszą pomagać. Prymitywne to nasze społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Jailer 0:25 min "panie barmanie" ja #!$%@? serio tego nie rozumie jak się ktoś obraża za zwrócenie się do niego przez TY, żeby to było jeszcze w jakimś np. Sądzie i rozmawiał z prokuratorem, a to jest bar, luźne miejsce gdzie będąc na TY to chyba najlepsze co może być.
  • Odpowiedz
@Jailer: Takie akcje w barach są częste. Pijani ludzie #!$%@?ą szajs. Nie pasuje taki klimat to na #!$%@? tam chodzić? Nagrywanie tego telefonem dla atencji i upublicznianie to już w ogóle dramat. Dobrze, że dorastałem bez tych wszystkich kamer o wysokiej rozdzielczości dookoła.
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: no właśnie - ma nadwagę i #!$%@? z tym - gość skłamał? #!$%@?ł się do niej? Zaczął jej prawić morały jak to otyłość jest niezdrowa? Opowiedział jej dowcip o byciu grubym? Czy może ona się obruszyła bo jednak w jej mniemaniu nie jest gruba? No jest i #!$%@? z tym. Ja też byłem w szkole i #!$%@? z tym (mówili na mnie Pamela bo miałem cycki większe niż laski z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
@Flypho: Tak jak pryszcze na ryju, niezbyt byś się ucieszył jakby do ciebie wszędzie mówili pryszczaty #!$%@?. Przed monitorem jednak każdy kozak wiadomo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz