Wpis z mikrobloga

Czołem Mirko! Takie pisemko dostałem z Mopsu. Dodam, że tenże "ojciec" nie interesował się mną przez prawie całe życie, ma odebrane prawa rodzicielskie i nigdy nie płacił alimentów (nawet co jakiś czas przychodzi mi pismo od komornika z taką jakby "zachętą" żeby zająć się ściąganiem tego długu za alimenty, ale mam #!$%@? - zawsze chciałem mieć spokój święty od tego gościa). Paradox tej sytuacji może być taki, a prawo w Chlewie Obsranym Gownem na to zezwala, że istnieje możliwość, że to ja będę musiał płacić na jego utrzymanie xD Gdy to wczoraj przeczytałem to mój detektor żenady #!$%@?ło na Marsa szybciej niż ten łazik NASA, który ma tam dziś lądować. Co zrobilibyście w mojej sytuacji? Można z tego się jakoś wymiksować? Czy może mieć na to #!$%@? bo nic mi nie grozi? #bekazpodludzi
Winden - Czołem Mirko! Takie pisemko dostałem z Mopsu. Dodam, że tenże "ojciec" nie i...

źródło: comment_1613629612TvFM81ZjlbfSatUGC2jl72.jpg

Pobierz
  • 234
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Winden: jeśli to sprawa o alimenty, to nie rozumiem czemu MOPS, jeśli o pobyt w ośrodku pomocy społecznej- nie wymigasz się z obowiązku płacenia z uwagi na to, co podnosisz. Mops nie zobowiązuje do alimentacji na rzecz nikogo, więc nie rozumiem czemu wszyscy w komentarzach piszą o alimentacji. Jak sprawa dotyczy pobytu w ośrodku pomocy społecznej to możesz napisać priv, to ci napiszę co i jak
@Winden: Generalnie z tego co mi sie udalo ustalic, najwiekszy problem jest gdy typ wyladuje w DPSie, albo pojdzie po alimnety. Obie sprawy konczysz w sadzie, albo placisz. I jak mowia przedmowcy, roznie sie to konczy.
Ja dostalem takie pismo, bo stary wyslal wniosek o zasilek staly. W oswiadczeniu na pewno powinnienes dorzucic info o alkoholu, o braku kontkatu, o braku zainteresowania, bralu platnosci alimentow(przygotuj sobie daty, dla wszystkich tych punktow,
@Winden: Szukaj prawnika który zajmuje się tymi sprawami. przygotuj wszystkie kwity, dokumenty, mniej więcej daty kiedy co i jak.
Spisz całą historie: nie zajmowal sie toba (przykłądy), ma odebrane prawa (kiedy to sie stało, dokument od sądu), nie płacił alimentów ( wystap do komornika, ile ma dlugo od kiedy itp.). Tak ja wcześnierj napisałem przygotuj wszytko co masz + świadków, pojscie do prawnikia i spytanie sie go jeszcze raz co iajk,