Wpis z mikrobloga

@urarthone:
Ad 6. To ciekawe jak w nowym, wspaniałym świecie, rzekomo wolnościowej korpolewicy, łatwo jest zostać zwolnionym, wykreślonym i skazanym na zapomnienie za poglądy sprzeczne z panującymi w mainstreamie.
Jako liberał jestem przerażony tym co się dzieje w świecie cywilizacji zachodniej.
  • Odpowiedz
7. Lepiej późno niż wcale, ale tak sobie myślę, że gdyby moja firma zaczęła np. wyzywać i obrażać pracowników firm konkurencyjnych to długo bym tu nie popracował.
  • Odpowiedz
rzekomo wolnościowej korpolewicy, łatwo jest zostać zwolnionym, wykreślonym i skazanym na zapomnienie za poglądy


@pokustnik: korporacja ma prawo wyboru czy chce współpracować z sznurami czy nie
  • Odpowiedz
@sawapawa: Jasne, wszyscy mają mówić i myśleć tak jak każe korpolewica. Wtedy nadejdzie wspaniały, lepszy świat.

We wpisie po którym rozwiązano z nią współpracę nie było nic nietolerancyjnego i antysemickiego.

@a665321: Owszem. Jednakże nie powinna mieć prawa do dyskryminacji za zwyczajne poglądy, które są po prostu sprzeczne z obecnie panującym na zachodzie mainstreamem.
Tak właśnie powoli umiera wolność jednostek i pogłębia się cenzura. W imię fałszywie rozumianej tolerancji.
  • Odpowiedz
@a665321: Co tam bzyczysz, lewaczku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak btw, to teraz by określono człowieka sznurem często wystarczy sprzeciw wobec mainstreamowego przekazu. Nie znam jej innych wpisów, ale w tym po którym rozwiązano z nią współpracę podzieliła się jedynie swoimi obawami co do kształtu społeczeństwa USA i kierunku w którym ono zmierza. Nie było tam nic agresywnego i nic specjalnie oburzającego.

Tymczasem Disney nie ma
  • Odpowiedz
korpolewica


@pokustnik: ale jaka korpolewica, z tego co wiem to lewica chce ściągać podatki z najbogatszych, natomiast neoliberalizm i 100% wolność gospodarcza promowana przez prawicę właśnie przyczyniła się do rozwoju korporacjonizmu
  • Odpowiedz
@sawapawa:
Ech. No to masakrujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pokustnik: ale jaka korpolewica,


Ta o której mowa powyżej. Jakoś największe korporacje z chęcią popierają i promują często skrajnie lewicowe poglądy, ergo musi się to im opłacać. Tak jak i opłacało im się
  • Odpowiedz