Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zabrzmi pewnie jak bait, ale jak tak na serio. Gdzie można poznać brzydką #rozowypasek chętną na #seks (jakbyśmy oboje byli zadowoleni to na dłużej)? Może mieć 18 lat, może mieć 30 lat, może być ulana - obojętne. Byleby nie była to jakaś patusiara, a taka zwykła dziewczyna, z którą można też normalnie porozmawiać.

Jestem prawiczkiem rocznikowo lvl 23 i już strasznie mnie to męczy - chciałbym pójść w końcu z kimś do łóżka. Nie uważam się za jakiegoś przegrywa, mimo że totalnie nie idzie mi z #rozowepaski. Mam całkiem przyjemną i dobrze płatną jak na swój wiek pracę w IT, mam spoko znajomych (którzy uważają mnie raczej za ogarniętego człowieka, choć ja się za takiego nie uważam), mieszkam samemu w całkiem ładnym mieszkaniu w #warszawa (wiadomo, że wynajętym). Poza tym, że jestem niski (170 cm) to wyglądam raczej całkiem ok. Mam trochę matchy na #tinder i #badoo, ale z większością raczej średnio kleją mi się rozmowy - na pewno nie na tyle, żeby się spotkać i tym bardziej nie na tyle, żeby iść do łóżka. Jakoś nie umiem podrywać. Ogólnie jestem introwertykiem z lekką #fobiaspoleczna.

Dlaczego wolałbym mniej atrakcyjną kobietę? Ano dlatego, że miałbym u niej większe szanse i czułbym się przy niej swobodniej z moim zerowym doświadczeniem seksualnym. Brzmię jak desperat i niestety trochę tak jest - choć nikt z ludzi, których znam by tak o mnie nie powiedział ¯\_(ツ)_/¯

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602bbaa272bed1000be490e5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: raz piszesz, że chcesz iść do łóżka, a z drugiej strony rozmowa Ci się nie klei z dziewczynami z tindera/bado - Mirek, wybierz jedno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie musicie dokańczać sobie nawzajem zdań, ani budować planów na przyszłość jeśli tylko chcesz się wyszaleć. Pozdrawiam i powodzenia!
WybuchowaEkolożka: Wyobraź sobie że podchodzi do ciebie dziewczyna i mówi "Wiesz, brzydki jesteś i uważam, że stać mnie na więcej, ale trochę się cykam i myślę że z takim frajerem jak ty łatwiej mi będzie się żyło."
Chętny? Bo jeśli masz jakiekolwiek poczucie własnej godności, to raczej poczujesz, jakby ktoś dał ci w policzek.
Cholerny z ciebie egoista. Jak masz trochę rigczu i faja cię swędzi, to idź po prostu na