Wpis z mikrobloga

Dajcie listę fajnych i dobrych jakościowo knajp w #warszawa z ceną powiedzmy do 40 zł. Nie chodzi o pełne kalsyczne restauracje, raczej coś bardziej w stylu dobrego jakościowo fastfooda.

Propozycje ode mnie:
- Pogromcy Meatów - specjalizują się w burgerach z ozorami, polikami, żebrami - pycha, ale klasyczny wołowy burger też super
- Ukim - tajsko-wietnamska - jedna z moich ulubionych azjatyckich knajp w Warszawie
- Yache Korea - pyszne koreańskie jedzenie
- Señor Lucas Taquería - topka meksykańskiego jedzenia
- Ciao a Tutti - pizza neapolitańska z cienkim miękkim spodem - super w swoim gatunku
- Kura Warzyw - kebab w stylu Gemüse, mimo że kurczak na pierwszym miejscu (też byłem sceptyczny) to póki co jak dla mnie najlepszy kebs

dopiszę jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy

#jedzenie #gastronomia #gastrowarszawa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daox: znam Bydło i Powidło - faktycznie dobre burgery mają ale już daaawno nie byłem, muszę odświeżyć.
La Sirena - byłem i troszkę się zawiodłem, było dobre ale oczekiwalem po opiniach więcej, Señor Lucas lepszy.
Vegan Ramen Shop - słyszałem wiele dobrego i w końcu muszę się wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktycznie dowóz zazwyczaj odpada, ale dla niektórych typów jedzenia jeszcze wchodzi w grę opcja
  • Odpowiedz
@LeopoldStuff:
Kura - skrzydełka, polędwiczki, kanapki - jest super
Wół na stół - burgerki. Osobiście bardziej mi podchodzą niż Bydło i Powidło
Roger That Foods - burgery + kanapki z wędzoną, szarpaną wieprzowiną i wołowiną
Yatta Ramen - eleganckie rameniki
Oh My Pho - najlepsze Pho jakie jadłem
  • Odpowiedz
@LeopoldStuff: Miss Kimchi - zestaw kosztuje 25zł i jest to zdecydowanie najtańszy i najsmaczniejszy koreański fastfood w Wawie.
Kaylan Dhaba - restauracja indyjska, lunch kosztuje 20zł, spore porcje, codziennie inne danie, do wyboru również vege, ryż lub placek naan.
Restro - restauracja włoska, dwudaniowy lunch dnia + czekadełko 24zł, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie.
Pyzy, Flaki Gorące - około 14zł, dla tych którzy chcą odpocząć od burgerów, ramenów i kebabów.
  • Odpowiedz
@xevske: nie wiem co zamówiłeś i nie kosztuje 30 zl tylko 20. Warty polecenia jest kura klasyk jedynie w grubiej bułce z rekomendowanymi pastami/sosami.
Super bułka, warzywna grillowane, bardzo fajne pasty i trochę świeżych ziół
  • Odpowiedz
@LeopoldStuff: Mam ci pokazywać rachunek? 24,5 po jakimś kuponie, „mega costam z baranem”: dostałem z 100 gram przesolonego mięsa z warzywami z mieszanki mrożonej w bliżej niezidentyfikowanym sosie czosnkowym, wszystko zawinięte w niedopieczone placki tortilla, jakby prosto z paczki. Szkoda ze nie zrobiłem foty.
  • Odpowiedz
@xevske: po pierwsze baraniny tam raczej nie ma co brać bo specjalizują się jak nazwa wskazuje w kurze, serio jest dużo lepszy.
Po drugie moim zdaniem ten kebs się raczej nie nadaje na dowóz powinno się go w miarę szybko zjeść bo wtedy jest super.
Po trzecie trzeba zamawiać w bułce bo mają super i dodaje dużo smaku.
Po czwarte żadne mrożonki tylko bardzo fajne grillowane warzywa
Po piąte sosy
  • Odpowiedz