Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek plastiku firmy geberit kosztuje 500 zł xD wyprodukowanie tego gówna to pewnie kilka złoty. Ja p------e po co zakładałem stelaż geberita

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kupnomieszkania #remont #remontujzwykopem #remontmieszkania #meblujzwykopem #lazienka #deweloperka #patodeweloperka
becvvv - Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek...

źródło: comment_1612973848VUisV7uuQeplZhct17y4SO.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@becvvv: wyobraź sobie moje zdziwienie jak kupiłem cały zestaw i nie było tam przycisku... Na szczęście uwierzyli mi w Geberit że ktoś mi to po prostu ukradł na jakimś etapie - powiedzieli że to na pewno nie ich wina bo ważą zestawy ale przesłali za darmo nowy przycisk.
  • Odpowiedz
@becvvv: ten przycisk kupujesz raz w życiu. Przeżyje Ciebie, twoje dzieci i 2 remonty. Sprzedaż mieszkanie i pewnie nowy właściciel zostawi jak jest.
  • Odpowiedz
@becvvv: Znam ten ból z Grohe. Standardowy srebrny z gownoplaastiku jest ze stelażem i innymi p--------i za 300-400zl. Chcieliśmy łupić w kolorze miedzi żeby pasował do reszty sprzętu. Sam przycisk 600zl XD za j----y kolor plastiku.

Pomijam już fakt ze ten przycisk za 600zl działa jak gowno i żałuje ze kupiłem Grohe a nie Roca
  • Odpowiedz
@becvvv mam taki srebrny, strasznie się palcuje. Co do ceny, to da się je wyrwać w okolicy 300 zł. Co do ceny dalej: policz że kupujesz to na jakieś 10 lat, jakość jest spoko więc raczej nie padnie to po pół roku, Nikt do producenta nie lata i nie kupuje nowych od tak, tylko raczej z okazji remontów. Zmierzając do celu - cena jest raczej podyktowana jakością i długowiecznością.

Możesz kupić
  • Odpowiedz
@TheDzions: przecież taki szajs zleca się gdzieś w Chinach i klepią to za kilka/kilkanaście zł za sztukę już z transportem. Tak samo można powiedzieć przecież o przełącznikach do prądu, które są za 10-30 zł, obudowach laptopów, telefonów itd. Zlecasz ramkę i każdy element i po prostu klepią każdą ilość. Masz w dupie amortyzacje, wytryskarki, pakowanie itd. Możesz najwyżej na miejscu zrobić kogoś w Q&A, co będzie sprawdzał zgodność z zamówieniem
  • Odpowiedz
@becvvv: Wiesz dlaczego tyle kosztuje? Bo tyle jesteście w stanie za niego zapłacić. Dzięmkuję dobranoc.

Also, gdyby zaprojektowanie, wyprodukowanie, dopasowanie do stelaża, wypromowanie, sprzedaż tego były takie proste i tanie...

...to dlaczego nie ma miliona innych firm, które to robią?

  • Odpowiedz