Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek plastiku firmy geberit kosztuje 500 zł xD wyprodukowanie tego gówna to pewnie kilka złoty. Ja #!$%@? po co zakładałem stelaż geberita

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kupnomieszkania #remont #remontujzwykopem #remontmieszkania #meblujzwykopem #lazienka #deweloperka #patodeweloperka
Pobierz becvvv - Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek...
źródło: comment_1612973848VUisV7uuQeplZhct17y4SO.jpg
  • 92
@becvvv: nie. Klawiatury mają (szczególnie te mechaniczne) ustandaryzowany kształt i materiał, rzeczy w stylu wykończenia domu nie.
Czym się zajmujesz zawodowo?
Powiem Ci z mojego podwórka - kawałek rury do klimy w aucie, jedna część, niekoniecznie cały układ, kawałek rury, parę flansz, kawałek gumy i osprzęt jak wnętrza zaworków cyz czujników. Jak to może kosztować w hurcie 16€, a w ASOx2. W teorii nic wielkiego, ale to powiedzmy mercedes actross 60k
Pytanie czy opłata za lokal zmieniła się kilka razy w przeciągu pół roku?


@krne: Ale przecież nie musi... Jak fryzjer ma kalendarz klientami zapchany, to po co ma strzyc po 15 zł, jak po podniesieniu ceny do 30 zł nadal będzie mieć komplet lub 90% klientów?

Cena lokalu tu niewiele ma do rzeczy. Zakład fryzjerski ma na siebie zarabiać, i to jak najwięcej, a nie robić po kosztach tak, by najmniejsza
@becvvv: Tak jest od jakiegoś czasu.
W kiblach zrobiło się podobnie jak z drukarkami.

Chcesz kupić drukarkę, to w pierwszym kroku sprawdzasz ile kosztuje do niej toner, tusz czy inne materiały.

Z stelażami do kibli zrobiło się tak samo - w pierwszej kolejności sprawdza się ile do nich kosztuje pełen asortyment części ... z przyciskami włącznie, bo okazuje się, że one mają cenę z kosmosu ...