Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek plastiku firmy geberit kosztuje 500 zł xD wyprodukowanie tego gówna to pewnie kilka złoty. Ja #!$%@? po co zakładałem stelaż geberita

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kupnomieszkania #remont #remontujzwykopem #remontmieszkania #meblujzwykopem #lazienka #deweloperka #patodeweloperka
becvvv - Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek...

źródło: comment_1612973848VUisV7uuQeplZhct17y4SO.jpg

Pobierz
  • 92
@Walkiria81: gościu @becvvv nie zdaje sobie sprawy z tego, że wyprodukowanie czegoś to tylko koszt materiału :D Nie zdaje sobie sprawy, że to trzeba zaprojektować, przetestować, zapewnić jakąś trwałość wygląd itp :D opłacić marketing itp. Od pługa oderwani :D tak samo jak u fryzjera ostatnio słyszałem, gostek przyszedł podciąć boki :D fryzjerka mu powiedizała, że 25zł to kosztuje :D a on że chyba ją #!$%@?ło, 5 minut roboty xD
@Walkiria81: @TheDzions: Misę też trzeba zaprojektować itd.... To jak to się dzieje, że cały stelaż z misą i przyciskiem kosztuje 1000 zł, ale jak chcesz dokupić solo przycisk w innym kolorze, to już kosztuje to 350 zł?

Serio patrząc na zestaw stelażu z misą nigdy wcześniej nie remontując mieszkania zgadlibyście, że cena "głupiego" przycisku to ponad 30% całego zestawu i nawet nie drgnęłaby wam brewka na widok tej proporcji? (
@TheDzions: Also z tą trwałością to bym też nie przesadzała... Mam dokładnie taki przycisk, jaki wrzucił OP na obrazku. Kupiłam używkę z Allegro za 150 zł... Bo quess what - był porysowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo łatwo się brudzi i palcuje, więc nie nazwałabym jakoś zajebiście przemyślanym tego projektu. A wiele przycisków dostępnych na rynku to nawet jakoś elegancko nie wygląda.