Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek plastiku firmy geberit kosztuje 500 zł xD wyprodukowanie tego gówna to pewnie kilka złoty. Ja #!$%@? po co zakładałem stelaż geberita

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kupnomieszkania #remont #remontujzwykopem #remontmieszkania #meblujzwykopem #lazienka #deweloperka #patodeweloperka
becvvv - Chce kupić przycisk spłukujący czarny matowy bez srebrnych dodatków. Kawałek...

źródło: comment_1612973848VUisV7uuQeplZhct17y4SO.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Walkiria81: gościu @becvvv nie zdaje sobie sprawy z tego, że wyprodukowanie czegoś to tylko koszt materiału :D Nie zdaje sobie sprawy, że to trzeba zaprojektować, przetestować, zapewnić jakąś trwałość wygląd itp :D opłacić marketing itp. Od pługa oderwani :D tak samo jak u fryzjera ostatnio słyszałem, gostek przyszedł podciąć boki :D fryzjerka mu powiedizała, że 25zł to kosztuje :D a on że chyba ją #!$%@?ło, 5 minut roboty xD
  • Odpowiedz
@becvvv: Oj tak... Mnie najbardziej rozwaliło to, że wybieraliśmy #!$%@? rodzaj stelażu pod przycisk xD bo to niestety nie jest tak, że możesz sobie przyczepić przycisk innej firmy czy nawet innego modelu tego samego producenta, bo oczywiście każdy model ma deko inny rozstaw śrubek... (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Walkiria81: @TheDzions: Misę też trzeba zaprojektować itd.... To jak to się dzieje, że cały stelaż z misą i przyciskiem kosztuje 1000 zł, ale jak chcesz dokupić solo przycisk w innym kolorze, to już kosztuje to 350 zł?

Serio patrząc na zestaw stelażu z misą nigdy wcześniej nie remontując mieszkania zgadlibyście, że cena "głupiego" przycisku to ponad 30% całego zestawu i nawet nie drgnęłaby wam brewka na widok tej
  • Odpowiedz
@TheDzions: Also z tą trwałością to bym też nie przesadzała... Mam dokładnie taki przycisk, jaki wrzucił OP na obrazku. Kupiłam używkę z Allegro za 150 zł... Bo quess what - był porysowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo łatwo się brudzi i palcuje, więc nie nazwałabym jakoś zajebiście przemyślanym tego projektu. A wiele przycisków dostępnych na rynku to nawet jakoś elegancko nie wygląda.
  • Odpowiedz
@Pantegram @becvvv przecież to ten sam manewr co tusze do drukarek i eksploatacja faktu, że jaki stelaż podtynkowy to wszyscy mają wywalone, ale co widać nad miską to każdy wybiera i grymasi.

Wyżej typ pisze, że kapitalis, marketing r&d, cuda na kiju, jakieś pługi ;) A to po prostu cwany model sprzedaży, ot tyle.
  • Odpowiedz