Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Wiecie co mnie wkurza? Jak szukasz elektroniki, czy smartfona, czy ogólnie pojętego sprzętu RTV, to w internecie znajdziesz milion testów, opinii, filmów na youtubie, recenzentów z których wybierasz swoje ulubionych i uczciwych (pozdro dla Klawiatura).
Ale spróbuj zrobić research na temat AGD...ooo Panie, to zupełnie inny świat. świat reklam, lokowań, albo beznadziejnych ludzi chwalących sprzęt na który wydali kasę.... Koszmar.
Btw, Potrzebuję opinii o zmywarkach, piekarnikach, indukcjach, lodówkach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#remontujzwykopem #remont #agd #kuchnia #gotujzwykopem #pytanie
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru: Może i zły przykład, chociaż na zdjęciu już widać, że się różnią, ale wiadomo o co chodzi. Z rozpędu wpisałem, bo mam S20 na Exynosie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olito: ooo to to to, i kończę wtedy i tak na stronie producenta, gdzie wiadomo, zachwalanki to przynajmniej się dowiesz jakie są te różnice.
Ja ostatnio ogarnialem większość na stronie agdmaniak, ewentualnie panagd, aczkolwiek finalnie i tak część wybrałem tego co mi w sklepie polecili, przy czym nie był to jakiś media markt czy coś takiego tylko mały sklep handlujący tylko AGD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qjava: Ja po prostu kupiłem wszystko jednej firmy i oszukuję się że zrobiłem dobrze xD
Tylko lodówkę szef w pracy mi polecił.


Na razie działa generalnie, chociaż lodówka piszczy i drży jeśli jest źle wypionowana o 1 mm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
już nie wspominam o wersjach z różnymi procesorami pod tą samą nazwą.

@Felonious_Gru: ale wchodzisz sobie na gsmarena i masz wszystko na tacy w tabelkach, nawet opcja dla ślepych - można podświetlić tylko różnice.

@olito: zgadzam się w 100%, szukałem ostatnio robota planetarnego Boscha. To jest jakiś kabaret, na PL stronie jest seria MUM4 i MUM5, a ja chciałem kupić MUMS2. Znalazłem go na stronie niemieckiej, węgierskiej, czeskiej i brytyjskiej,
@qjava: ja kupiłem AGD ostatnio z takich firm jak: Samsung, Bosch i Sharp i nie potrzebowałem recenzji, a jestem zadowolony. Po prostu od lat ufam tym firmom, bo niezależnie co kupiłem nie trafiło mi się jeszcze gówno.