Wpis z mikrobloga

Czy doskwierają Wam ciągle myśli (bądź nie) czy będziecie mieli swoją "drugą połówkę"?
Czy macie już w to wyebane i kierujecie swe myśli do samorozwoju, bądź innych czynności polepszające Wasze życie?
Pytam z czystej ciekawości... Jakie są Wasze poglądy do związków...

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - Czy doskwierają Wam ciągle myśli (bądź nie) czy będziecie mieli swoją "d...

źródło: temp_file496588178014831042

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akinori456 Nie myślę o tym cały czas, raz na jakiś czas mnie łapią takie myśli 27 lvl. Skupiam się na pracy i ogólnie przyjemnościach świata doczesnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bulbulator90 Zgadza się, rozwój nie na sensu jeśli nie masz celu. Ja się już poddałem ze związkami bo dla mnie to nie ma sensu, nie czuje w ogóle interakcji z innymi ludźmi a zwłaszcza kobietami plus jestem mega paskudny. Żyje sobie z dnia na dzień tak o, gram w gierki, ogladam jutub, bawię się z kotem.
  • Odpowiedz
@Akinori456: mam swoją drugą połówkę która dosłownie jest moim ideałem jeśli chodzi o charakter, wygląd i temperament, nie spodziewał bym się nigdy że tak trafię, to lepsze niż wygrana w lotto, serio. To wspaniałe uczucie kochać i być kochanym całym sobą
  • Odpowiedz
@Akinori456 Ja nigdy nie miałem takich myśli a mam 30lat prawie no i też nigdy nie próbowałem nawet być w jakimś związku z 2 człowiekiem. Nigdy mi na tym nie zależało ani trochę i nie czuję się z tego powodu gorszy bo uważam że jestem atrakcyjny i atencji od innych ludzi mi nie brakuje
  • Odpowiedz
@Akinori456: Nie powinienem się wypowiadać jako osoba aseksualna, ale jak patrzę na prawdziwe oblicze związków za kulisami, gdzie nie ma udawanej sceny na instrgramie to tematy związków lepiej zostawić na kartach bajek razem ze smokami
  • Odpowiedz