Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 932
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

9/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

Dziś wyjątkowo bez dłuższego wpisu, bo czuję się naprawdę kiepsko po drugiej dawce szczepionki. Obiecuję nadrobić. Jeżeli macie jakieś sugestie co powinnam poruszyć, to piszcie śmiało.

Dodatkowo ciągle walczę o tag autorski. Jeżeli ktoś ma pomysł jak to przyspieszyć, to proszę o informację. Pisałam już przez zakładkę kontakt, wołałam też do wpisów i nic. :(
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

9/31

#aborcja #codziennepowiedzk...

źródło: comment_1612626526uBf4ARuZ9CigLUN9bbYAya.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oho, lewactwo zaraz się weźmie za mordowanie ludzi w śpiączce.


@kontonr77: Stan śpiączki czy też wegetacji to temat rzeka, nie mniej:

1) Wciąż relatywnie mało wiadomo jak wygląda życie osób w takim stanie
2) Wcale nie musi być przesądzone, że taka osoba jest pozbawiona świadomości, a to czyni twoją
  • Odpowiedz
Ja się zastanawiam skąd wy te statystyki bierzecie, albo takie rzeczy jak wyżej opisane przez Ciebie


@Kollo: Wszystko co wyżej napisałem to nie jest jakaś wiedza tajemna, łatwo znaleźć w googlach:
  • Odpowiedz
@LimiL8: ooo stary. Jeśli jesteś taki hop do przodu z naturalnym procesem to przestań chodzić do lekarza bo naturalnie samo się zaleczy jak 10k lat temu. Z głupim zębem też przestań chodzić bo próchnica / dziury w zębach to naturalny proces. Dużo zależy od genetyki - jedni są bardziej podatni a inni mniej. Idąc takim tokiem myślowym: sprzedaj samochód i cała elektronikę - one nie są naturalne. Pamiętaj że tacy
  • Odpowiedz
@KobyleCaco: Niedorozwinięte, czy raczej na pół żywe? Tego chce zabronić PiS, ale najbardziej odczują to kobiety, które urodzą dziecko, które umrze chwilę, lub jakiś czas po urodzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam jestem za aborcją na życzenie - przynosi ona TYLKO zalety - ratuje zdrowie i życie kobiet, zmniejsza cierpienie, zamiast drastycznie zwiększać ¯\_(ツ)_/¯ Bo niby dlaczego kobieta miałaby poświęcać zdrowie, czy karierę dla jakiegoś
  • Odpowiedz
Nie chcę rozpoczynać nowego tematu, ale faktycznie są sytuacje gdzie lepiej by do tej śmieci doszło


@waro: Najzabawniejsze a zarazem najstraszniejsze jest to przekonanie o umiejętności rozsądzenia takich sytuacji. Wy wiecie. Wy wiecie wszystko.
  • Odpowiedz
@piotrlionel: naturalny proces początku i końca życia, z którego wynika prawo do życia. Taką naturalność mam na myśli. Leczenie próchnicy i inne rzeczy, które wspomniałeś to właśnie naturalnie, że się leczy czy rozwija technologię. Aborcja i eutanazja raz uchwalona jest później ciągle rozszerzana (patrz Hiszpania, Holandia). Czy uważasz, że gazownie chorych psychicznie i inwalidów przez Niemcy w imię postępu było dobre? Gdzie postawisz granice kto może żyć a kto nie?
  • Odpowiedz