Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Marcin Majerczyk, jestem gitarzystą, od 25 lat występuje na scenie wspólnie z Marylą Rodowicz. W poniedziałek (1 lutego), gdy wracałem z próby, w Warszawie pod Lidlem skradziono mi samochód, niestety - w samochodzie był mój bardzo cenny sprzęt. Proszę, pomóżcie mi odzyskać samochód i bardzo ważny dla mnie sprzęt. Sprawa została zgłoszona na policję, ale… Wiecie jak jest. Więc kto jeśli nie Wy!

Samochód to biały Mitsubishi Outlander o numerach WX448XH. Skradziono go spod Lidla przy ul. Przy trasie 5, w Warszawie. Więcej zdjęć.

Skradziony sprzęt, który był w samochodzie:
- Gitara PRS S2 Custom 24 with birds on Whale Blue (kolor na zdjęciach, ciemny niebieski, złote straplocki i pasek w gwiazdy, GigBag PRS) numer to prawdopodobnie 262647802167
- Yamaha Silent SLG-100N(W) (klasyczna, z charakterystycznymi dwoma wkrętami w mostku oraz maszynką do struny „G” z krótszą ośką do główki kluczyka)
- BBE Acoustimax
- Line 6 Helix o numerze seryjnym (21)HDF2V6738000093, zapakowany w Gig Bag Gator
-AER Compact 60
- statyw potrójny HERKULES
Tutaj wszystkie zdjęcia.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc w namierzeniu skradzionych rzeczy i wszelkie informacje, które pomogą ująć złodzieja.

#afera #warszawa #muzyka #kryminalne #polska
Pan_Majer - Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Mar...

źródło: comment_16122985042lDiD0yCPB6K9n0txA8apI.jpg

Pobierz
  • 358