Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Marcin Majerczyk, jestem gitarzystą, od 25 lat występuje na scenie wspólnie z Marylą Rodowicz. W poniedziałek (1 lutego), gdy wracałem z próby, w Warszawie pod Lidlem skradziono mi samochód, niestety - w samochodzie był mój bardzo cenny sprzęt. Proszę, pomóżcie mi odzyskać samochód i bardzo ważny dla mnie sprzęt. Sprawa została zgłoszona na policję, ale… Wiecie jak jest. Więc kto jeśli nie Wy!

Samochód to biały Mitsubishi Outlander o numerach WX448XH. Skradziono go spod Lidla przy ul. Przy trasie 5, w Warszawie. Więcej zdjęć.

Skradziony sprzęt, który był w samochodzie:
- Gitara PRS S2 Custom 24 with birds on Whale Blue (kolor na zdjęciach, ciemny niebieski, złote straplocki i pasek w gwiazdy, GigBag PRS) numer to prawdopodobnie 262647802167
- Yamaha Silent SLG-100N(W) (klasyczna, z charakterystycznymi dwoma wkrętami w mostku oraz maszynką do struny „G” z krótszą ośką do główki kluczyka)
- BBE Acoustimax
- Line 6 Helix o numerze seryjnym (21)HDF2V6738000093, zapakowany w Gig Bag Gator
-AER Compact 60
- statyw potrójny HERKULES
Tutaj wszystkie zdjęcia.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc w namierzeniu skradzionych rzeczy i wszelkie informacje, które pomogą ująć złodzieja.

#afera #warszawa #muzyka #kryminalne #polska
Pan_Majer - Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Mar...

źródło: comment_16122985042lDiD0yCPB6K9n0txA8apI.jpg

Pobierz
  • 358
Dobra postawa moderacji!


@Maxterix: czyli jak na Wykopie latają pedofilskie treści, to moderacja nic nie robi, jak jest podejrzenie że ktoś chce popełnić samobójstwo, moderacja też nic nie robi, ALE jak muzykowi Maryli Rodowicz ginie samochód ze sprzętem to od razu reakcja XD

@Pan_Majer: oczywiście miałeś wykupione AC z ubezpieczeniem rzeczy które znajdują się w aucie, prawda? Bo nawet ja w swoim bieda AC mam takie ubezpieczenie, a drogocennych rzeczy
Ja pierd**e. "jak trwoga to na wykop". Je*nijcie się w cymbal co niektórzy. Chłop szuka pomocy bo mu ktoś zje*ał owoc jego ciężkiej pracy, a niektóre nieśmieszne bałwany jedyne co potrafią, to doje*ać szpilę BO TAK. Wykop. Życzę odnalezienia i do jechania szmaciarza, który się połasił na cudzą własność. A wam Mireczki śmieszne inaczej kop w dupe.
@Pan_Majer: Współczuję, ale jak po latach programowania efektów nie zrobiłeś backupu to sam sobie jesteś winien ich utraty. Równie dobrze ten sprzęt mógł nie zostać skradziony, a elektronika paść. Nie zrozum mnie źle, żadna w tym Twoja wina, że Ci ukradli i współczuję bo wiem jak okropne to uczucie, ale bakupy mogłeś zrobić (jeśli się da np. jakoś przez soft, albo jak były takie cenne to nawet porobić zdjęcia żeby móc