Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
@Ethellon: *płodu. Pierwsze USG, które wykryje większość wad jest do wykrycia w około 12 tyg ciąży. Tego nawet nie można nazwać dzieckiem. Genetyka jest w #!$%@? nieubłagana, dlaczego kobieta na tak wczesnym etapie nie może zdecydować o swoim dalszym losie? Dlaczego nie może usunąć plodu i dać szansę na nowe życie bez powikłań? No #!$%@?. Bo nie lubie zabijania dzieci? Trafiony argument. Ale o to chodzi, że każdy potrafi sobie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 539
@Ethellon: Dobra typie, wyjaśnie Ci co nieco i wbij to sobie w głowę co poniżej przeczytasz. Wyobraź sobie, że jako normalny odpowiedzialny człowiek po ustabilizowaniu swojej sytuacji zawodowej masz Ty i Twoja kobieta ok ~30 lat, macie gdzie mieszkać, decydujecie się na dziecko. Okazuje się, że będzie ono solidnie upośledzone. Umiesz sobie wyobrazić wasze dalsze życie? Pewnie nie więc Ci powiem jak to wygląda - poświęcasz siły i środki na próby
@Ethellon: serce bije o wiele wczesniej niż 12 tygodniu, nie znaczy to, że jest to dziecko. W ciąży przyjmuje sie nastepującą semantykę: okres zarodkowy i okres płodowy. Po przyjściu na świat staje się dopiero człowiekiem.

Wiesz, że w Naszym cudownym kraju takiego zdeformowanego i chorego potomka kobiety muszą rodzić naturalnie? To znaczy, ze muszą przejść przez każdą fazę porodu z wiedzą, że urodzą dziecko, które umrze za niedługo. Czeka je ból
@drzewnyzwierz: powiedz mi co dokladnie zmienia sie w kwestii aborcji? bo z tego co przeczytalam to nic wzgledem wczesniejszych przepisow. dalej nie mozna abortowac dzieci uposledzonych ale takich ktorym zyciu nic nie zagraza, dalej mozna abortowac plody skazane na smierc i dalej mozna abortowac plody zagrazajace zyciu matki, plody z gwaltu, seksu kazirodczego czy pedofilii