Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz:

Pierwsze USG, które wykryje większość wad jest do wykrycia w około 12 tyg ciąży.


Ale wiesz, że badania prenatalne też bardzo często są mylne? Znam kilkanaście przypadków tylko ze swojego środowiska gdzie wykrywało różne wady dziecka na początku, a dziecko rodziło się zdrowe. Najświeższy przykład - mój chrześniak miał się urodzić bez rączki, przez jakieś pierwsze 6 miesięcy. Później do samego końca byli pewni, że urodzi się bez jednej nerki.
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz:
@Ethellon:
Patologia i biedota będą miały #!$%@? w sytuacji z chorym płodem bo nie będzie ich stać na wyjazd za granicę nie mówiąc już o hodowaniu warzyw. Jak zwykle najbardziej ucierpią ludzie którzy już i tak mają ciężko w życiu.
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: wejdź w mój profil, nawet tutaj, w liberalnym środowisku wykopu zostałem dzisiaj zwyzywany od pedałów za popieranie strajku kobiet. Bo wiesz, popierasz aborcję = jesteś gejem. Prosta logika, chłopski rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: ZUS na wszystkie umowy, inflacja przyspiesza, opłaty dla transportu również na drogach ekspresowych, a tu masowe protesty z powodu aborcji... bawią się wami jak marionetkami, pociągając za właściwy sznurek abyście tańczyli.
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: nie ma co się tak denerwować i przejmować, bo w tym kraju nawet jak będzie za jakiś czas trochę lepiej, to nadal będzie to poziom dna. Pozostaje tylko na spokojnie zaplanować wyjazd stąd i pojechać. Współczuję tylko ludziom, którzy chcą wyjechać, a z różnych względów nie mogą.
  • Odpowiedz
2. Serce dziecka zaczyna bić w 12 tygodniu ciąży,

@Ethellon: czyli dziecko musi byc najpierw w ciąży przez 12 tygodni by zaczęło mu bić serce? Ciężko jak w najlepszym wypadku może zajść w ciążę w 11 roku życia, jak pompuje krew przez 11 lat bez bijącego serca?

Do momentu narodzin jest to płód, nie dziecko. Wróć do szkoły zanim zaczniesz się wypowiadać w internecie.
  • Odpowiedz
@eloar: jak ci dziewczyna będzie zmuszona urodzić dziecko bez mózgu, to jej powiedz, że w sumie to nic się nie stało, niech się nie martwi, bo prawdziwym problemem to jest zwiększenie ZUSu, a nie jakieś tam bycie zmuszanym do rodzenia i wychowywania zdeformowanego potworka

bawią się wami jak marionetkami, pociągając za właściwy sznurek abyście tańczyli.


dobrze freethinkerze, że tobą się nie bawią, tyś taki mądry i przenikliwy, widzisz to czego inni
  • Odpowiedz
@bacaa90: jak moja żona zajdzie w ciążę, to będę składał reklamację do producenta antykoncepcji w pierwszej kolejności.

Nie daj się tak łatwo ponosić emocjom, bo dajesz sobą kierować
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: A Ty co zrobiłeś/aś żeby nie rządził PIS?

Plujesz na wszystkich co coś dostali, ale na ludzi, którzy nic nie dostali (a głosowali na PIS) już nie plujesz?
Czemu nie plujesz na młodych, którzy mają ulgę do 26 roku życia?
  • Odpowiedz
jak moja żona zajdzie w ciążę, to będę składał reklamację do producenta antykoncepcji w pierwszej kolejności.


@eloar: haha, dobre, śmieszny żarcik i cyk problemu ubezwłasnowolnionych kobiet nie ma. Teraz możemy porozmawiać o prawdziwych problemach. O ZUSie . Bo jak wiadomo niski ZUS to jest to co w życiu jest najważniejsze.
  • Odpowiedz