Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
  • 85
@Ethellon

3. Dziecko ma już wykształcony mózg,


To może jeszcze doczytaj jaki jest poziom rozwoju tego mózgu (do poziomu jakich zwierząt jest porównywana aktywność takiego mózgu), bo z Twojej wypowiedzi wynika że wg Ciebie zalążek mózgu dwunastotygodniowego płodu = mózg 9 miesięcznego dziecka = mózg dorosłego człowieka, co jest kompletną bzdurą ¯_(ツ)_/¯

Istnieje wiele badań i opracowań medycznych które mówią o tym że płód PRAWDOPODOBNIE jest w stanie odczuwać ból dopiero w
Każdy ma swoje sumienie i ma prawo decydować, czy chce się pisać na tego typu traumę i stratę.


@drzewnyzwierz: no wlasnie, ma

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której kobiety mają termin na aborcję w tym tygodniu, a tu nagle beeeeng, nie możemy Pani pomóc. Jest to uwłaczające.


@drzewnyzwierz: tak, to jest klopotliwa i mega #!$%@? sytuacja. zgadzam sie z tym
@b7kj Z mojej odpowiedzi wynika, że według badań naukowych dziecko w 12 tygodniu ciąży ma wykształcony mózg. Twoje wnioski o mojej opinii na ten temat, to są już Twoje własne urojenia.
@drzewnyzwierz: Przykro mi mirabelko, aborcję na żądanie popiera 20% obywateli, trochę mniej chce całkowitego zakazu, a reszta chciałaby zakazu z wyjątkami
To przykre ale to pochodna chrzczenia dzieci, bo co ludzie powiedzą, klękania przed klerem, chodzenia do kościoła, przyjmowania księdza po kolędzie
Twoi rodzice i znajomi dokładają do tego rękę karmiąc tego raka żywiącego się naszymi pieniędzmi. Na wykopie dostaniesz dużo plusów, ale na innej stronie by cię zjedli, ja dzisiaj
@drzewnyzwierz: A dlaczego to Ty masz decydować o przyszłości tego dziecka? (raczej jej braku) To jest drugi człowiek i tez ma prawo do życia. Nikt nie zmusza nikogo do zajścia w ciąże. Współczesna medycyna pozwala na seks bez ryzyka zajścia w ciąże. Decydujesz o swojej przyszłości w momencie kiedy decydujesz się na seks. Tak wiem dla was płód to nie człowiek-zlepek komórek. Nie musisz odpisywać już pozdrawiam.
@jarzyn86: Co za brednie xD wiesz, że pomimo badań prenatalnych dalej istnieje ryzyko, że ten zlepek komórek się źle sklei? Czy to znaczy, że pomimo ryzyka wad genetycznych ludzie mają nie starać się o dziecko? W takim razie nie rodźmy dzieci, bo zawsze może wyjść coś nie tak. Apropos krzyku: dlaczego ja mam mieć prawo decydowania o życiu tego chorego dziecka - a chociażby dlatego, że nagle jak ono zacznie dorastać