Wpis z mikrobloga

Murki, w piwnicy odkryłem pomieszczenie pod ziemią. Wygląda jakby było zamurowane od początku istnienia, pewnie plany były, że ma tam być schron albo coś podobnego. Smród niesamowity ale dodatkowe 38m2 śmiało uzyskałem przez przypadek.
Co to za życie na tych ścianach powstawało?
Powstawało, bo pracownik włożył rękawiczki i wziął sie za pracę. Schron jakieś 4 metry pod ziemią, zero światła i wentylacji, dookoła sam beton około 30 cm grubości, więc chyba roślina nie potrzebuje tlenu ani światła.

W komentarzu jeszcze z dwie foty

#ciekawostki #pytanie #przyroda #biologia #remontujzwykopem
Zarzutkkake - Murki, w piwnicy odkryłem pomieszczenie pod ziemią. Wygląda jakby było ...

źródło: comment_1611602089ydnHnCXrSppObwsBQxuWot.jpg

Pobierz
  • 82
  • 37
@Wsciekle_piesci_meza jak pomieszczenie sie w miare osuszy to w ruch pójdzie ozonator. Produkujący 21g/h, dzisiejsze tej samej wielkości robią 30x tyle ale to chyba teraz im więcej cyfer tym większa sprzedaż.

@DobryDzienDobry nie wiem, odkryte przypadkiem. Z ciekawości wbiłem tam metrowe wiertło a po 30cm normalnie pustka. Zrobiłem jeszcze wtedy jeden otwór większym i potem koronką 120mm żeby zaświecić. Potem w ruch poszedł młot wyburzeniowy i tyle.
  • 48
@DobryDzienDobry smród dał mi do zrozumienia, że mogą być tam zwłoki a w domu uwięzione były kobiety, które mogły być regularnie gwałcone. Nikt takiego czegoś nie buduje bez powodu. Dlatego pierw zrobiłem większy otwor aby poświcić latarką. Z drugiej strony skoro było pusto to oczekiwałem jakiejkolwiek skrzynki z cenną zawartością jak np broń i amunicja a nie znalazłem nic po za drzwiami o szerokości 70cm, które były wykonane z drewna. Drewno o