Wpis z mikrobloga

  • 91
@runnerrunner Słyszałem od znajomej, która słyszała od znajomej (tak, wiem, że fantastyczne źródło, dlatego traktuję to z ostrożnością), że ludzie z tego bloku #!$%@? na tego poparzonego typa, że już wcześniej #!$%@?ł jakieś numery sugerujące, że może mieć nierówno pod sufitem. Pewnie od nich policja ma taką hipotezę.
  • Odpowiedz
@Marcepanu: Azot jest bezwonny. XD W dodatku na co dzień nim oddychasz, bo jest go w powietrzu 78%. Dodaje się specjalny środek zapachowy - tetrahydrotiofen.
Gaz ziemny, jak sama nazwa wskazuje pochodzi z ziemi. Nie jest więc zawsze czysty, jednorodny i niekoniecznie może mieć wyłącznie nietoksyczny skład. Może pochodzić z różnych miejsc wydobycia. Kiedyś głównie z Rosji się go brało.
  • Odpowiedz
@Marcepanu

Kiedyś w rurach leciał gaz koksowniczy, będący pochodną rafinacji koksu i zawierający więcej syfu, stąd te historie o truciu się gazem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gaz_koksowniczy

Wracając do tego newsa, to ja nie wiem co się ostatnio dzieje w Tychach ale to już chyba 3 głośne samobójstwo (jezeli oczywiscie taki byl motyw) które ktoś popełnił w ciągu ostatnich kilku miesięcy, same młode chłopy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz