Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Kupiłem Cyberpunk 2077 z zamiarem grania na podstawowej PS4 FAT 500gb ( _)
Mircy trzymajcie kciuki.
Długo szukałem rzetelnej opinii na temat grania na 100% last-genach i stwierdziłem że za mniej niż 150 to warto sprawdzić samemu.

Jeśli będzie zainteresowanie to zrobię jakąś minirecenzję albo chociaż opis wrażeń.

#cyberpunk2077 #cp2077 #sajberpank #ps4 #playstation
#sony #cdprojektred #masochista #lastgen #konsole #test #recenzja I trochę #heheszki
Nadaske - Kupiłem Cyberpunk 2077 z zamiarem grania na podstawowej PS4 FAT 500gb ( ಠ_ಠ...

źródło: comment_1611500337RR8bgp4wyrfHzeExvKwwm8.jpg

Pobierz
  • 24
@Nadaske: Spinasz się jakbyś conajmniej chciał wejść na K2 w klapkach i bez tlenu. Połowa graczy z tagu (nie liczę wiary co grę zna tylko YT) już dawno przeszła na facie i slimie, niektórzy porobili platyny : ] i żyją.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szydera666: tylko wśród tych dziesięciu komentarzy masz same opinie że pokaz slajdów, albo niegrywalne itp. Gameplaye wersji PS4 wyglądają zachęcająco, na tyle, że jak sam piszesz ludzie porobili platyny.
Muszę sam zagrać bo w opinie wykopków to czasami ciężko wierzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Royal_Email: internet mi nie pozwoli. Mam wersję PC z Zatoki. Gralem chwilę na średnich w FHD i było ok. Od kilku lat gram praktycznie wyłącznie na konsoli i świadomie wybieram minimalnie gorsza jakość i wygodę kanapowego grania.
internet mi nie pozwoli. Mam wersję PC z Zatoki. Gralem chwilę na średnich w FHD i było ok. Od kilku lat gram praktycznie wyłącznie na konsoli i świadomie wybieram minimalnie gorsza jakość i wygodę kanapowego grania.


@Nadaske: ja mam PC i też gram na kanapie łącząc pada od PS3 po BT
@Nadaske: no bo w trakcie walki z kilkoma wrogami jest zero płynności, jazda samochodem też jest taka drętwa, mechanika też średnio. sytuację ratuje fabuła, misje poboczne i muzyka, idzie się wciągnąć. Platynę też zrobiłem, co zdarza się raczej rzadko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Royal_Email: PC mam w gabinecie na drugim końcu domu. Musiałbym jakiegoś steam machine czy innego Chromecasta ustawić. Po 8 godzinach za biurkiem/kierownicą lubię się rozłożyć na kanapie przed dużym ekranem i dobrym audio. Zresztą moc PC to mega średniak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szydera666: no nie ukrywam że kupuje głównie dla fabuły i postaci. Wiedźmina 3 przechodziłem w 25 fpsach przed paczami i było w pytę ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie: poluję na wersie PS4 od kilku tygodni. Musi być albo dostępna z odbiorem osobistym w promieniu 50 km na moim zadupiu albo wysyłka OLX do paczkomatu. Serio, nic poniżej 150 do tej pory nie było.