Wpis z mikrobloga

Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #!$%@?ć swoje roznegliżowane zdjęcia do sieci. To musi być straszne uczucie. Wstają sobie z rana i od razu lawina myśli rozsadza im głowę:

kurde jeszcze dziś nie wrzuciłam ani jednego nudesa do internetu, ale nie mogę tego zrobić ot tak, przecież ja nie jestem taka pierwsza lepsza.


Na szczęście zawsze można pokazać kawałek dupy i cycka na tle nowo kupionych mebli ikea, albo podpiąć się pod nośny temat nazywając to solidarnością i walką o dobra społeczne.

Kobiety kochamy was, zasługujecie na co najmniej nobla.

#psychologia #logikarozowychpaskow #heheszki #humorobrazkowy #medycyna #depresja #przegryw #blackpill #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Lake_Titikaka - Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #...

źródło: comment_1610994741E2DKJzMdFdBDlvntjxrpag.jpg

Pobierz
  • 57
A ty, po co robisz ten wpis, jak nie dla atencji?


@Point6: A to już własnego zdania nie można mieć? xD

Z altruistycznego poczucia obowiązku informowania innych ludzi o socjologi? Człowiek to zwierze stadne, a przez to nie jest niczym nadzwyczajnym, że atencja daje człowiekowi dużą przyjemność.


@Point6: I już nawet nie można powiedzieć, że babka jest hipokrytką? Walczy z tym, aby nie traktować ją jak rzecz a sama w
@Kaczypawlak:

A to już własnego zdania nie można mieć? xD


A gdzieś Ci tego zabraniałem? Napisałem, że tak samo jak one robisz to tylko dla atencji.

Walczy z tym, aby nie traktować ją jak rzecz a sama w sumie błyszczy ciałem pod pretekstem strajku, a więc co to ma być? xD


Walczy, aby nie traktować jej TYLKO jak rzecz. Jak uprawiasz z dziewczyną seks, to też traktujesz ją, jak obiekt seksualny.
A gdzieś Ci tego zabraniałem? Napisałem, że tak samo jak one robisz to tylko dla atencji.


@Point6: Czy jak widzę, że ktoś kogoś bije i interweniuje to też robię to dla atencji czy dlatego, aby jedna osoba przestała bić drugą?

Walczy, aby nie traktować jej TYLKO jak rzecz.


@Point6: A się świetnie wpisuje w ten stereotyp i musi się pokazac.

Jak uprawiasz z dziewczyną seks, to też traktujesz ją, jak
@Kaczypawlak:

Czy jak widzę, że ktoś kogoś bije i interweniuje to też robię to dla atencji czy dlatego, aby jedna osoba przestała bić drugą?


Całkiem dobry argument, nie powiem. Tak czy siak, większość wpisów jest podyktowana chęcią atencji. Bo jest ona zwyczajnie dla większości przyjemna.

A się świetnie wpisuje w ten stereotyp i musi się pokazac.


To nie stereotyp. Dużo kobiet czuje przyjemność z ekshibicjonizmu.

A ja z tamtą to robię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Bounty: Dokładnie tak by było. Taka typowa chorągiewka. Oprócz dawania dupy warto tu dodać aspekt atencjonowania się. Teraz poglądy lewicowe są jakby to powiedzieć modne, a kobietom bardzo zależy na uwadze i wykorzystują co się da, aby utrzymać uwagę innych osób. Dlatego ona na przykład wrzuca te swoje zdjęcia, bo wtedy jest o niej głośno i zyskuje fejm.
I nie byłbym właśnie zdziwiony, że gdyby na Instagramie, Twitterze i innych TikTokach