Wpis z mikrobloga

Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #!$%@?ć swoje roznegliżowane zdjęcia do sieci. To musi być straszne uczucie. Wstają sobie z rana i od razu lawina myśli rozsadza im głowę:

kurde jeszcze dziś nie wrzuciłam ani jednego nudesa do internetu, ale nie mogę tego zrobić ot tak, przecież ja nie jestem taka pierwsza lepsza.


Na szczęście zawsze można pokazać kawałek dupy i cycka na tle nowo kupionych mebli ikea, albo podpiąć się pod nośny temat nazywając to solidarnością i walką o dobra społeczne.

Kobiety kochamy was, zasługujecie na co najmniej nobla.

#psychologia #logikarozowychpaskow #heheszki #humorobrazkowy #medycyna #depresja #przegryw #blackpill #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Lake_Titikaka - Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #...

źródło: comment_1610994741E2DKJzMdFdBDlvntjxrpag.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Gdy kobieta będzie protestować przeciwko przedmiotowemu traktowaniu kobiet, a potem w domu rozbierze się dla swojego chłopaka, to wtedy jest hipokrytką?


@Point6: Ona rozbiera się dla wszystkich( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paw4da: Kekekeke czyli jak nie nienawidzisz kobiet to musisz być spermiarzem?
Nawet jak eksplorujesz dziurę kolegi to nie wypada być taka bulwa xD i jeszcze później kwiczeć ze wszystkie baby takie same i nie chcą takiego wspaniałego wykopka kwiiiiik
  • Odpowiedz
@paw4da: Kolega ci się zesral? Musicie opracować lepszy system na to wychodzi :D
Mi to tam rybka ale wrzucanie wszystkich kobiet do jednego wora z szlaufami nie jest najlepszym sposobem na dobre relacje. Możesz to potraktować jako darmowa radę w razie gdyby dziura kolegi ci sie znudziła
  • Odpowiedz
@doveo: przecież napisałem ci, że definicja uprzedmiotowienie się nie jest zależna od twojej pseudo moralności.

Uprzedmiotowienie się działa zarówno, gdy pokazuje swoją nagość chłopakowi, jak i publicznie. To nie jest problem.

Problem jest wtedy, gdy chłopak lub publiczność taką dziewczynę traktuje TYLKO jak przedmiot.
  • Odpowiedz
Problem jest wtedy, gdy chłopak lub publiczność taką dziewczynę traktuje TYLKO jak przedmiot.


@Point6: Jak widać, one same się tak traktują, a potem płaczą. Klimasara nie ma nic więcej do zaoferowania. Czy kiedykolwiek zaświeciła intelektem, zamiast ciałem?
  • Odpowiedz
@doveo: praktycznie każdy się uprzedmiotwia. To nie działa tylko w przypadku zachowania seksualnego. Również na tym polega doslownie każda praca. Sprzedajesz siebie oraz swój czas swojemu pracodawcy, który użyję Cię do wykonania jakieś pracy.
  • Odpowiedz
@doveo: my tu mówimy o twoim postrzeganiu moralności, czy o definicji przedmiotowego traktowania? Jak chcesz, to możemy sobie o tym podyskutować, ale lepiej dla Ciebie, abyśmy w tym samym czasie dyskutowali tylko na jeden temat.
  • Odpowiedz
Całkiem dobry argument, nie powiem. Tak czy siak, większość wpisów jest podyktowana chęcią atencji. Bo jest ona zwyczajnie dla większości przyjemna.


@Point6: tak jak tobie¯\(ツ)_/¯

To nie stereotyp. Dużo kobiet czuje przyjemność
  • Odpowiedz