Wpis z mikrobloga

Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #!$%@?ć swoje roznegliżowane zdjęcia do sieci. To musi być straszne uczucie. Wstają sobie z rana i od razu lawina myśli rozsadza im głowę:

kurde jeszcze dziś nie wrzuciłam ani jednego nudesa do internetu, ale nie mogę tego zrobić ot tak, przecież ja nie jestem taka pierwsza lepsza.


Na szczęście zawsze można pokazać kawałek dupy i cycka na tle nowo kupionych mebli ikea, albo podpiąć się pod nośny temat nazywając to solidarnością i walką o dobra społeczne.

Kobiety kochamy was, zasługujecie na co najmniej nobla.

#psychologia #logikarozowychpaskow #heheszki #humorobrazkowy #medycyna #depresja #przegryw #blackpill #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Lake_Titikaka - Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #...

źródło: comment_1610994741E2DKJzMdFdBDlvntjxrpag.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@paw4da: Raczej nie traktuj ich tylko, jak obiekt seksualny. To, że twoja dziewczyna wyśle Ci nudesy nie jest usprawiedliwieniem do traktowania jej jak żywej seks-lalki. Zasada działania powstaje niezmienna niezależnie od ilości odbiorców.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka:

uga buga p0lka chcieć atencja


A ty, po co robisz ten wpis, jak nie dla atencji? Z altruistycznego poczucia obowiązku informowania innych ludzi o socjologi? Człowiek to zwierze stadne, a przez to nie jest niczym nadzwyczajnym, że atencja daje człowiekowi dużą przyjemność.
  • Odpowiedz
Raczej nie traktuj ich tylko, jak obiekt seksualny. To, że twoja dziewczyna wyśle Ci nudesy nie jest usprawiedliwieniem do traktowania jej jak żywej seks-lalki. Zasada działania powstaje niezmienna niezależnie od ilości odbiorców.


@Point6: a co jak one same siebie tak traktują?
  • Odpowiedz
A ty, po co robisz ten wpis, jak nie dla atencji?


@Point6: A to już własnego zdania nie można mieć? xD

Z altruistycznego poczucia obowiązku informowania innych ludzi o socjologi? Człowiek to zwierze stadne, a przez to nie jest niczym nadzwyczajnym, że atencja daje człowiekowi dużą przyjemność.


@Point6: I już nawet nie można powiedzieć, że babka jest hipokrytką? Walczy z tym, aby nie traktować ją jak rzecz a
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: o widzę klimasara się dołączyła xD nie wiem czy ją kojarzycie ale ona jakoś od 15 roku życia lansuje się przy politykach SLD, atencję robi pokazując cycki i piepsząć komunistyczne głupoty. Po tym na jakim poziomie żyje widać że warto, chociaż zapewne parę starszych panów z SLD za to płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A gdzieś Ci tego zabraniałem? Napisałem, że tak samo jak one robisz to tylko dla atencji.


@Point6: Czy jak widzę, że ktoś kogoś bije i interweniuje to też robię to dla atencji czy dlatego, aby jedna osoba przestała bić drugą?

Walczy, aby nie traktować jej TYLKO jak
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

Czy jak widzę, że ktoś kogoś bije i interweniuje to też robię to dla atencji czy dlatego, aby jedna osoba przestała bić drugą?


Całkiem dobry argument, nie powiem. Tak czy siak, większość wpisów jest podyktowana chęcią atencji. Bo jest ona zwyczajnie dla większości
  • Odpowiedz
Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #!$%@?ć swoje roznegliżowane zdjęcia do sieci.


@Lake_Titikaka: Jak ktoś mądry kiedyś powiedział:

If all you have is a hammer, everything looks like a nail


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Bounty: Dokładnie tak by było. Taka typowa chorągiewka. Oprócz dawania dupy warto tu dodać aspekt atencjonowania się. Teraz poglądy lewicowe są jakby to powiedzieć modne, a kobietom bardzo zależy na uwadze i wykorzystują co się da, aby utrzymać uwagę innych osób. Dlatego ona na przykład wrzuca te swoje zdjęcia, bo wtedy jest o niej głośno i zyskuje fejm.
I nie byłbym właśnie zdziwiony, że gdyby na Instagramie, Twitterze i innych
  • Odpowiedz