Wpis z mikrobloga

Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #!$%@?ć swoje roznegliżowane zdjęcia do sieci. To musi być straszne uczucie. Wstają sobie z rana i od razu lawina myśli rozsadza im głowę:

kurde jeszcze dziś nie wrzuciłam ani jednego nudesa do internetu, ale nie mogę tego zrobić ot tak, przecież ja nie jestem taka pierwsza lepsza.


Na szczęście zawsze można pokazać kawałek dupy i cycka na tle nowo kupionych mebli ikea, albo podpiąć się pod nośny temat nazywając to solidarnością i walką o dobra społeczne.

Kobiety kochamy was, zasługujecie na co najmniej nobla.

#psychologia #logikarozowychpaskow #heheszki #humorobrazkowy #medycyna #depresja #przegryw #blackpill #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Lake_Titikaka - Ostateczny dowód na to że lochy wykorzystają każdy #!$%@? powód aby #...

źródło: comment_1610994741E2DKJzMdFdBDlvntjxrpag.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Pomyliłem Cie z opem. Więc odpowiem na pierwsze pytanie.

a co jak one same siebie tak traktują?


Mają takie prawo. Takie możesz traktować tylko w taki sposób, ale musisz być pewny, że tylko w taki sposób się one
  • Odpowiedz
Mają takie prawo. Takie możesz traktować tylko w taki sposób, ale musisz być pewny, że tylko w taki sposób się one widzą.


@Point6: A jak im się wydaje, że zrobione cycki i tyłek to wszystko to co wtedy?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Progresywni walczą z pastowaniem nagich zdjęć? To chyba domena konserw i inceli.


@Point6: Właśnie widać po tobie to tak jakby walczyć ze stereotypami,
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

Właśnie widać po tobie to tak jakby walczyć ze stereotypami, że cyganie są złodziejami i w związku z tym trzeba samemu jakiś sklep okraść na przykład¯_(ツ)_/¯ Też się domagasz niezłej atencji.


Stereotypami? Incele na wykopie są statystycznie bardziej konserwatywni od reszty wykopków. Nie mówię, że wszyscy są tacy. Znam kilku, o dość liberalnych poglądach, z czego dwóch ma mnie w obserwowanych. Choć nie mam pojęcia dlaczego, bo nie tworze
  • Odpowiedz
Stereotypami? Incele na wykopie są statystycznie bardziej konserwatywni od reszty wykopków. Nie mówię, że wszyscy są tacy. Znam kilku, o dość liberalnych poglądach, z czego dwóch ma mnie w obserwowanych. Choć nie mam pojęcia dlaczego, bo nie tworze żadnych wpisów i tego typu podobnych.

No a konserwatyści z samej definicji konserwatyzmu są temu przeciwni.


@Point6: no tak anegdota xD
  • Odpowiedz
Zaprzeczasz jakoby incele na wykopie byliby bardziej konserwatywni (Szczególnie w kwestiach łóżkowych) od reszty użytkowników?


@Point6: a skąd mam to wiedzieć?( ͡° ͜ʖ ͡°) Czemu wykluczasz opcje, że lewicowiec może być incelem?
  • Odpowiedz
Tak było. Może przeczytaj powoli i najlepiej po kilka razy moje argumenty dotyczące tamtego wątku, to zrozumiesz, o co tam dokładnie chodziło. Ale jeśli nie, to trudno.


@Point6: twojej interpretacji, bo danymi nie zaszalałeś zbytnio
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Faktycznie, ciężar dowodu spoczywa na moich barkach, ale niestety nikt nie robi danych statystycznych na wykopie, a przynajmniej dotyczących tego, więc musiałem oprzeć argumentację na swoim doświadczeniu. Może Ci to nie odpowiadać, ale co poradzę.

Czemu wykluczasz opcje, że lewicowiec może być incelem?


Przeczytaj jeszcze raz, dokładnie. Tu masz cytat, dlaczego tak nie uważam.

Nie mówię, że wszyscy są tacy. Znam kilku, o dość liberalnych poglądach, z czego dwóch
  • Odpowiedz
Przeczytaj jeszcze raz, dokładnie. Tu masz cytat, dlaczego tak nie uważam.

Nie mówię, że wszyscy są tacy. Znam kilku, o dość liberalnych poglądach, z czego dwóch ma mnie w obserwowanych.


@Point6: czyli subiektywizm, "nikt z moich znajomych nie pali, więc reszta społeczeństwa też", tak ci odpowiem, bo tak to brzmi xD
  • Odpowiedz
Raczej powiedziałem, że większość blondynów pali, a znam tylko dwóch co nie palą i mają mnie w obserwowanych, a przez to nie można powiedzieć, że każdy blondyn pali.


@Point6: a potem sam wykluczyłeś, że lewak też może być incelem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz