Wpis z mikrobloga

  • 1338
@Mesmeryzowany jak go dupa piecze ze z tlenem to nie taki wyczyn to sam se mógł wejść najpierw z kolegami i z tlenem, mieć te palmę pierwszeństwa. A późnej próbować bez
  • Odpowiedz
  • 395
@Mesmeryzowany Bielecki pewnie gdyby wszedł to honorowo nie tknąłby żadnej obcej poreczowki, gdyż ta może nosic ślady osób używających butli z tlenem, dobrze to rozumiem? Wszystko albo nic?

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Mesmeryzowany: z jednej strony dupa piecze z drugiej wejścia w stylu alpejskim i bez tlenu są lepsze pod względem stylu. Ale to typowe we wspinaczce, tu zawsze jest takie małe piekiełko pod względem stylu.
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: byłem kiedyś na spotkaniu z Bieleckim. Przed tym spotkaniem nawet go lubiłem. Wyszło że jest niezłym bucem. Z taką pogardą mówił o jakiś Szwedach których mijał na K2, a mieli tlen. Zasługi ma spore to fakt ale ego też ma spore. No i jeszcze mniee zdziwiło że palił fajnki i zioło. Raczej płuca są dość ważne w tym sporcie
  • Odpowiedz
@Bellie: Jak poznasz charakterystyke tego sportu, możliwości wejścia, klasy dróg, style, to wróć do rozmowy. Wejście Szerpów zimą na K2 nie jest tak spektakularne jak wejście jakiejś osoby z europy. Nim zadasz pytanie dlaczego, doedukuj się. Normalne jest to, że ludzie z kręgów to komentują, a to jak Ty to odbierasz jest całkiem zabawne. Chłop ma racje.
Wklejasz się w narracje gimbusów z wykopu którzy hejtują typa który jest top3 świat.
  • Odpowiedz
@zpord: nie posraj się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ich wejście jest mniej ważne bo są za mało biali? Jak taki mądraliński to sam mógł wejść. Nie wszedł? No może jest za #!$%@? pomimo swojej białości xDD
  • Odpowiedz
@izawoj: wręcz przeciwnie. AB sam wrzucał na youtube film gdzie człapie na K2 i marudzi że ci przed nim się ślamazarzą, bo woli już iść za nimi niż ich obejść - ale to kosztuje, bo musiał by samemu sobie torować..
  • Odpowiedz
@oslet: @Bellie: ja się mu nie dziwię, że jest zły. Dwa lata temu zamiast zdobyć K2 zimą, poszli ratować Mackiewicza i Revol, w tym roku mieli atakować K2 przed tymi szerpami, ale zrezygnowali z powodu sytuacji pandemicznej. Na pewno czuje się zawiedziony, bo chciał to zrobić, ale zawsze coś poszło nie po jego myśli.
  • Odpowiedz