Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Mam 27 lat, moja partnerka ma 34, jestem z nią już przeszło rok w związku. Do tej pory miałem kilka partnerek, moją obecną partnerkę poznałem 2 lata temu na weselu znajomego.
Chciałem tylko się wygadać, czy dobrze robię. Ale jestem tylko z nią :
1. Z ekonomicznego względu, ona zarabia przeszło 7 na rękę a ja 4, ponadto ma mieszkanie własnościowe (70m2 - bez kredytu)
2. Z wygody: dobrze mi się z nią gada, fajnie mi się spędza z nią czas.

Natomiast chcę trochę opisać ten związek. Ona sama wygląda dość średnio, z 10 kg nadwagi - no ale jeszcze nie jakoś koszmarnie. Ma straszny syndrom, jak po "30 się nie ożenię" to już nie będę miała faceta. Jestem jej 1 "dłuższym facetem", który pierwszy mógł ją spenetrować. Ona totalnie uważa że jestem Jeźdźcem na białym koniu, bo jestem dla niej miły, dobry i czuły - w ogóle nie myśli o tym, że mam gorszą pracę, słabsze wykształcenie (ja inż ona mgr inż) i mniej zarabiam. Z jednej strony mnie to przeraża, bo mam takie wrażenie że jak bym jej powiedział weź kredyt na 100 tys bo potrzebuje to by się zgodziła lub ej możemy spróbować takiego fetyszu że ja na ciebie sikam, to też by się zgodziła byle bym z nią był. Wszystko wygląda słodko, nawet mógłbym na taki układ przystać do końca życia.

ALE

Ona zaczyna mówić coś o dziecku, że już się starzeje, pasowałoby by chociaż 1.

No i tego właśnie się boje, że jak by miała to dziecko, że to eldorado minie, weźmie mnie za nieroba co zarabia 4 tysiące i skończą się lodziki na zawołanie.

Więc wymyśliłem 4 opcje.

1. Skończyć to teraz
2. Załatwić na szybko wazektomie, wyjdzie żę jestem bezpłodny a ona mimo tego dalej ze mną będzie.
3. "Pobawić" się i poużywać jeszcze mocniej i zwiać.
4. "Zrobić to dziecko" i liczyć na to że nie zostanę, z babą której nie kocham i mi się nie podoba i do tego rolę się jeszcze odwrócą. W sumie jak by ona przynosiła do domu 7k a ja bym się opiekował dzieckiem to byłoby mi to na rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co robić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60003f54e516c7000a8ee30b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 54