Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
taki głupi problem XD chciałem wyłączyć kontrolę trakcji żeby pośmigać na parkingu i pamiętam że gdzieś wyczytałem, że w e39 trzeba przytrzymać przez 10 sekund przycisk dsc żeby wyłączyć wszystkie systemy. No i trzymam 10 sekund, na chwilę pokazała się kontrolka od dsc i za sekundę zgasła, od tamtej pory nie mogę w ogóle wyłączyć dsc, cały czas jest on XD próbowałem znowu przytrzymywać, wyłączyć zapłon i nic. DSC normalnie działa ale nie da się go wyłączyć. Ktoś może wie o co chodzi? Wołam @sorek bo widziałem że masz e39.
#bmw #e39 #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 16
@Karmel123: Kto wie. Może już go nie masz od jakiegoś czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie w e46 normalnie pali się, czyli włączone. Wystarczy wcisnąć i się wyłącza. Nie trzeba nic przytrzymywać, więc XD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nophp: ale ja mogłem normalnie wyłączyć dsc przez naciśnięcie guzika, i wszystko było git, do póki nie przytrzymałem i już się go nie da wyłączyć
@Karmel123: Po nocy mi samo zniknęło. Ogólnie jeśli jesteś posiadaczem E39 to polecam już zakupić za kilkanaście złotych kabel diagnostyczny i INPĘ. Jak będzie potrzebna pomoc w instalacji to pisz
@Karmel123 @sorek @trzaichlac69 @Krukct @Spajkuss panowie to jak to jest w tym e39, trzeba trzymać przycisk dłużej żeby całkowicie wyłączyć? Później już nie mogę nic kliknąć dopiero po wyłączeniu i włączeniu auto reaguje na przycisk. Czytałem, że jeśli nie przytrzymam i święci się kontrolka od trakcji to jest wyłączona, ale nie całkowicie.