Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo chciałbym żeby moi rodzice byli ze mnie dumni.

Problemem jest to, że czegokolwiek bym nie zrobił, zawsze znajdują jakieś ale. Prosty przykład-w ciągu ostatniego miesiąca ukazała się publikacja naukowa, nawet lokalna gazeta zrobiła ze mną wywiad, udało mi się dostać nową pracę w administracji (pochodzę z robotniczej rodziny). Jak skwitowali to moi rodzice?
,,Noo... To dobrze." Publikacji nawet nie obejrzeli.
Tymczasem moja siostra bliźniaczka? Czegokolwiek by nie zrobiła, jest mi stawiana jak wzór - pomimo, że nigdy nie pracowała, żyje na koszt swojego faceta i jest strasznie leniwa. Ja zdobyłem tytuł inżyniera, ona nie ma nawet matury, ale i tak mam wrażenie, że to ją uważają za to lepsze dziecko. Naprawdę jest mi przykro, biorąc pod uwagę to jak ja się staram, a oni totalnie tego nie doceniają. Nie wiem, może to przez to, że nigdy nie miałem dziewczyny (25 lvl here), a siostra praktycznie zaraz po szkole wyprowadziła się do faceta? Ojciec mi często powtarza, że zostanę starym kawalerem. Nawet podczas świat składali siostrze życzenia, żeby mieli dzieci. Mi życzyli, żebym zmądrzał. Taaaa.
#przegryw #zalesie #rodzina #rodzice #feels #tfwnogf #pieklomezczyzn

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffd5d5c2ff6f6000ba9c167
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: cóż, w moim domu zawsze ojciec był taki, przyniosłem czwórkę, która kosztowała mnie mnóstwo nerwów i nauki: "dlaczego nie piątka, stać cię na piątki". Co bym nie zrobił, zawsze było niezadowolenie. Wybór szkoły - zły. Wybór pracy - zły. Przecież mnie stać na więcej... Zryło mi to banie, miałem problemy, ale w końcu się nauczyłem, że żyjesz przede wszystkim dla siebie. I tyle. Przestań im imponować na siłę, to może
@AnonimoweMirkoWyznania: UWAGA AHTUNG ODPOWODAM.
Sprawa jest prosta. Zasadniczą kwestią jest to że twoi rodzice to prości ludzie i niezbyt inteligentni.
Oni mają za mała wiedzę. To co robisz jest ponad ich rozumienie. Oni ciebie ani twoich osiągnięć nie rozumieją a pewnie nawet się ich boją.
W ich prostych głowach jest tak że jak tylko można to trzeba brać śluby i chuczne wesela a potem dzieci robić i do prostej roboty iść
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam widzisz ze masz jakieś osiągnięcia i pewnie wielu ludzi by cię za nie pochwaliło. Nie szukaj poklasku w rodzicach, bo to nie ma sensu. Skoro mają taką a nie inna mentalność, ty masz inna. Zdarza się, przebywaj z ludźmi którzy cie doceniają albo akceptują takim jakim jestes
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? ich. Przede wszystkim sam bądź dumny z siebie. Jak się ojciec kiedyś przysra z życzeniami "zmądrzej", to rzuć "żebyś zobaczył kiedyś takie pieniądze jak ja co miesiąc" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ojciec też człowiek, można mu #!$%@?ć tak samo, jak innym, co #!$%@?ą głupoty.
Zakładam, że pracujesz i dobrze zarabiasz, skoro Twoje mądrości publikują.
PrzyczajonaObywatelka: @IncelI5: otóż to XD OP i inni komentatorzy doszukują sie niewiadomo czego, a prawda taka, ze OP to brzydki i nieśmiały anonek prawiczek (inaczej nie dawałby #!$%@? o #!$%@? starych tylko im sie odgryzał tak, że baliby sie do niego odezwać), który myśli, że nadrobi swoją niską pozycję studiami i gównopublikcjami XD Siostrę szanują bo ot typowa normicka karyna plus w polskich rodzinach córki są lepiej traktowane niż synowie.
@AnonimoweMirkoWyznania Twoi rodzice są zbyt prości intelektualnie by widzieć że jesteś mądrzejszy od siostry pod każdym względem. Dla nich samodzielność znaczy tyle nie mieszka się z rodzicami, dlatego uważają że Twoja siostra osiągnęła w życiu samodzielność, mimo że bez swego faceta nie ma nic. Najlepiej ich olej, a jak będą mieli pretensji to powiedz im żeby się odczepili bo i tak osiągniąłeś więcej niż oni.
@AnonimoweMirkoWyznania: z tymi życzeniami świątecznymi to aż się samo ciśnie na usta „wzajemnie”. A tak serio, to nigdy ich nie zadowolisz. Im szybciej to sobie uświadomisz tym lepiej dla Ciebie. Wiem, ze wspaniale jest czuć być docenianym szczególnie przez rodziców, ale
Żyjesz dla siebie, odwalasz kawał dobrej roboty i najważniejsze, ze możesz stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie ze odwaliles kawał dobrej roboty i sam z siebie jesteś dumny ze dałeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Raz, że pewnie rodzice homo sovieticus gardzą nauką i jej nie rozumieją, a dwa, że pewnie zawsze miałeś dobre stopnie, więc cokolwiek byś teraz nie zrobił to zawsze będzie norma i nic nadzwyczajnego.

Za to jak debilka bez matury zrobi cokolwiek poza jej standard to w głowach już wielkie święto, bo szczeniaczek się nowej sztuczki nauczył.

Nie zmienisz tego. Olej ich, odetnij się i też wyprowadź się jak najszybciej, bo