Nowy standard doręczeń w DPD: zamawiasz pod drzwi... ale punktu Pickup

DPD Polska ma nowe standardy obsługi klienta, albo toleruje cwaniactwo pracowników, którzy doręczone paczki traktują jak gorące kartofle.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 291
- Odpowiedz

DPD Polska ma nowe standardy obsługi klienta, albo toleruje cwaniactwo pracowników, którzy doręczone paczki traktują jak gorące kartofle.

Komentarze (291)
najlepsze
Info: przesyłka w doręczeniu, no to czekam
Godzina 21 sprawdzam status,
Zmiana dnia doręczenia, myślę WTF
Kolejny dzień znowu wydana do doręczenia, zmiana terminu doręczenia na prośbę klienta.
Kontaktuje się ze sprzedawcą,
1. Ty musisz się dostosować do kuriera, a nie kurier do ciebie
2. Oddają paczki bez podpisu, bez weryfikacji czy ty to ty itd.
3. Walą w ciula że nie zastali odbiorcy
4. Jak cie nie ma w domu to zostawiają twoją paczkę u sąsiada/w innym punkcie w ogóle bez pytania o zgodę
Po prostu doręczają tam, gdzie im się to bardziej opłaca, bo ceny są zbyt niskie, aby opłacało się doręczać bezpośrednio wszystko.
Moje boje z pocztą. Zawsze były problemy, klasyka, awiza jak ktoś jest w domu. Do pewnego momentu pomagały skargi w centrali, potem poczta i je zaczęła olewać. Listonosze się zmieniali, każdy miał tak samo, w pewnym momencie cieszyłem się z awiza, że nie muszę sam codziennie sprawdzać gdzie jest przesyłka. Generalnie dramat. W pewnym momencie złożyłem na poczcie dyspozycję, żeby polecone wrzucali do skrzynki, odpadał argument
To nie jest żadna luka w procedurach