Wpis z mikrobloga

Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało które się odzywają pierwsze to pociągnę jakoś rozmowę'. Wyjechała z tym pić related, od razu miałem w głowie wykop, że księżniczka chce być zabawiania i tańcz koło niej plebejuszu jak Pani zagra. Ale w końcu uznałem, że a nuz może tym razem tak nie będzie. OTÓŻ #!$%@? SIE PRZELICZYŁEM XD W momencie kiedy ja jej napisałem to już cisza xD daleki jestem do wszelkich blackpilli, nie uważam się też za jakiegoś przegrywa, ale jednak sytuacja na rynku świń jest dramatyczna, jak to informował pan poseł Piechociński.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #ksiezniczka
Pobierz angeldelamuerte - Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało k...
źródło: comment_1610210283RvmLsprlgZLk20z3Tjsdrb.jpg
  • 251
@bellazi: 1000x lepiej spotykać się z kimś kto lubi takie ciekawostki i chce poszerzać horyzonty niż #!$%@?ć o dupie maryni lub historiach z życia. Mam to szczęście że moja dziewczyna uwielbia gdy jej opowiadam różne ciekawostki ze świata bo poszerzam jej wiedzę, której ona nie ma. W #!$%@? nudni moim zdaniem są ludzie których nudzi rozmowa na takie tematy, dyskusje itp bo to świadczy o tym że są tylko nastawieni w
keidy wy #!$%@? zrozumeicie, ze blackpill to nie jest zaden wymysl przegrywow??? to jest proba opisu rzeczywistosci taka jaka jest


@kfiatek_na_parapecie: Jasne ze to bzdura. Zapewne wielokrotnie widziales niezle laski z facetami, ktorzy są biedni i wyglądają jak pół dupy zza krzaka. Tak wiec wcale nie jest tak, ze jak gosc jest brzydki czy niski to nic nie znajdzie albo ze jak jest brzydki to potrzebuje kasy by przekupić byle lepszą
@bellazi: Jesteś taką typową laską, co nie ma nic do powiedzenia - ciebie najbardziej interesuje co u kogo słychać, więc pewnie twoim hobby jest siedzenie na fejsbuku i czytanie co znajomi na tablicy napisali.
Jesteś idealnym przykładem tego, co OP pokazał.

Dla mnie takie ciekawostki są dużo bardziej ciekawe i można z nich wyciągnąć tematy do pociągnięcia dalszej rozmowy. Wolę to, niż gadanie o dupie marynie w stylu co jadłeś na