Wpis z mikrobloga

Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało które się odzywają pierwsze to pociągnę jakoś rozmowę'. Wyjechała z tym pić related, od razu miałem w głowie wykop, że księżniczka chce być zabawiania i tańcz koło niej plebejuszu jak Pani zagra. Ale w końcu uznałem, że a nuz może tym razem tak nie będzie. OTÓŻ #!$%@? SIE PRZELICZYŁEM XD W momencie kiedy ja jej napisałem to już cisza xD daleki jestem do wszelkich blackpilli, nie uważam się też za jakiegoś przegrywa, ale jednak sytuacja na rynku świń jest dramatyczna, jak to informował pan poseł Piechociński.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #ksiezniczka
angeldelamuerte - Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało k...

źródło: comment_1610210283RvmLsprlgZLk20z3Tjsdrb.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: miałeś ją zaskoczyć długością #!$%@? albo grubością portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ty wyjeźdżasz z jakimiś nerdowskimi ciekawostkami, imho dobry odsiew kogoś kto naprawdę nie umie powiedzieć niczego ciekawego
  • Odpowiedz
bez sensu było w ogóle odpisywać. Od razu widać, że tępa dzida. 1. Żadna inteligentna nie zacznie rozmowy od lakonicznego "hejka". Widać, że czeka, aż sam będziesz ciągnął rozmowę. 2. Po tekście "zaskocz mnie", wywaliłbym z przykopem do kosza, a Ty nie wiem na co liczysz. Cuda? No nie w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: hmm... pozwól, że ja Cię zaskoczę :P
Samice rekinów mają grubszą skórę niż samce. Naukowcy uważają, że to dlatego, że samce mają tę dziwną tendencję do gryzienia samic podczas godów.
  • Odpowiedz
@bellazi: i to bardzo fajnie odsiewa laski, ktore interesuje ogólnie pojęty świat od tych któtych interesuje facet. jakby laska była jakkolwiek zainteresowana to można od takiej ciekawostki zacząć miliard tematów xd no ale cóż
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@angeldelamuerte: no nie wiem, dla mnie jest to jakaś ciekawostka na miarę wpisania w google czy Wikipedię, założę się, że na spotkaniu w 4 oczy nie sypałby takimi ciekawostkami jak z rękawa. A aplikacje randkowe służą chyba do poznawania ludzi a nie ciekawostek z wikipedii.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Suheil-al-Hassan: nie wiem np. Twoja najbardziej nieudana randka ever - fajna ciekawostka z życia człowieka, z którym rozmawiam i mam chęć go poznać. Nie wiem jakaś ciekawa historia z podstawówki z wycieczki szkolnej jakiej doświadczyłeś. Cokolwiek byle nie wikipedia
  • Odpowiedz