Wpis z mikrobloga

Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało które się odzywają pierwsze to pociągnę jakoś rozmowę'. Wyjechała z tym pić related, od razu miałem w głowie wykop, że księżniczka chce być zabawiania i tańcz koło niej plebejuszu jak Pani zagra. Ale w końcu uznałem, że a nuz może tym razem tak nie będzie. OTÓŻ #!$%@? SIE PRZELICZYŁEM XD W momencie kiedy ja jej napisałem to już cisza xD daleki jestem do wszelkich blackpilli, nie uważam się też za jakiegoś przegrywa, ale jednak sytuacja na rynku świń jest dramatyczna, jak to informował pan poseł Piechociński.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #ksiezniczka
Pobierz
źródło: comment_1610210283RvmLsprlgZLk20z3Tjsdrb.jpg
  • 251
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Suheil-al-Hassan: nie wiedziałam, ale mało to interesujące, wolałabym się dowiedzieć raczej czegoś o Tobie a nie o jakiejś wyspie

@bellazi: to super. Ona mogła napisać "zaskocz mnie jakąś informacją O SOBIE". Nie napisała tak. Nie lubię blackpilla, spermiarzy itd, nie wierzę w takie #!$%@?, ale fakt faktem że część lasek się zachowuje niezwykle arogancko. To początek rozmowy, gość nie ma obowiązku się spowiadać od razu na swój temat. Odpowiedział żartobliwie
@kjeller: Tak przynajmniej było za prezydenta Nyýazowa, później chyba też. Typek ogólnie był jedną wielką ciekawostką. Miał absolutną manię wielkości, pozmieniał np. oficjalne nazwy niektórych miesięcy i dni tygodnia na imiona członków swojej rodziny. Napisał "dzieło filozoficzne", które miało swój pomnik w stolicy, a jego znajomość na wyrywki była sprawdzana przy... egzaminach na prawo jazdy (i nie tylko). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następcą Nyýazowa został jego dentysta,