Wpis z mikrobloga

Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało które się odzywają pierwsze to pociągnę jakoś rozmowę'. Wyjechała z tym pić related, od razu miałem w głowie wykop, że księżniczka chce być zabawiania i tańcz koło niej plebejuszu jak Pani zagra. Ale w końcu uznałem, że a nuz może tym razem tak nie będzie. OTÓŻ #!$%@? SIE PRZELICZYŁEM XD W momencie kiedy ja jej napisałem to już cisza xD daleki jestem do wszelkich blackpilli, nie uważam się też za jakiegoś przegrywa, ale jednak sytuacja na rynku świń jest dramatyczna, jak to informował pan poseł Piechociński.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #ksiezniczka
angeldelamuerte - Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało k...

źródło: comment_1610210283RvmLsprlgZLk20z3Tjsdrb.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
Wystarczyło jakby załapała temat i pociągnęła „byłeś kiedyś w Hiszpanii albo Francji?” Czy coś a ona odpisała „#!$%@?” wulgarnie i dziecinnie = jakaś patusiara.
Ciesz się, że wcześnie odsiałeś. Ja unikam tych co mają na imię Amelia, Oliwia, Julka, czy inna Laura bo z takim imieniem to bankowo jakaś bananowa patusiara. Normalne są te ze zwykłymi imionami Gośki, Anki, Magdy, Kaśki.
  • Odpowiedz
ja nie znam żadnych takich par, widzę za to dużo przeciętnych lasek z przystojniakami ¯_(ツ)_/¯


@ElPerdedor: Są takie i takie. Oczywiscie to co piszesz jest bardziej prawdopodobne - przecietna dziewczyna znajdzie wielu chetnych. Zwlaszcza na jakichs portalach randkowych.
  • Odpowiedz
gadałbyś na randce o jakichś wyspach? No to powodzenia xD


@bellazi: Nie wiem czy o wyspach, ale pomyśl o tym, że są na świecie ludzie - w tym pary - którzy rozmawiają o czymś więcej niż zbliżający się obiad. Ja ze swoją połówką dyskutujemy niemal codziennie o wydarzeniach w kraju i na świecie, o niedawno obejrzanym filmie lub przeczytanych książkach, w tym również tych naukowych czy historycznych. Wspólnie się rozwijamy.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: dzięki :x dowiedziałem się o tym od znajomego Kolumbijczyka, którym akurat byłem na piwku. Wleciał właśnie temat ciekawostek i on zarzucił taką, ogólnie studiowałem filologię iberyjska więc uznałem to za ultra ciekawa sprawę, doczytałem na ten temat i potem zacząłem brylować w towarzystwie tą informacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@name_is_shairf_411: ogunie dzięki, akat się udało xd
@buddookan: no no xD
@
  • Odpowiedz