Wpis z mikrobloga

Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało które się odzywają pierwsze to pociągnę jakoś rozmowę'. Wyjechała z tym pić related, od razu miałem w głowie wykop, że księżniczka chce być zabawiania i tańcz koło niej plebejuszu jak Pani zagra. Ale w końcu uznałem, że a nuz może tym razem tak nie będzie. OTÓŻ #!$%@? SIE PRZELICZYŁEM XD W momencie kiedy ja jej napisałem to już cisza xD daleki jestem do wszelkich blackpilli, nie uważam się też za jakiegoś przegrywa, ale jednak sytuacja na rynku świń jest dramatyczna, jak to informował pan poseł Piechociński.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #ksiezniczka
angeldelamuerte - Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało k...

źródło: comment_1610210283RvmLsprlgZLk20z3Tjsdrb.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
Jasne ze to bzdura. Zapewne wielokrotnie widziales niezle laski z facetami, ktorzy są biedni i wyglądają jak pół dupy zza krzaka. Tak wiec wcale nie jest tak, ze jak jest brzydki to nic nie znajdzie albo ze jak jest brzydki to potrzebuje kasy by przekupić byle lepszą dziewczynę.


@stefan_banach: chciales zablysnac a sie skompromitowales¯\_(ツ)_/¯
jak wszyscy krytykujacy blackpill nawet nie zadales sobie trudu dokladnie przeczytac o co tam chodzi
  • Odpowiedz
Po takiej ciekawostce z wikipedii bym się poczuła zlana na maksa


@bellazi: To znaczy że masz wąskie horyzonty i myślisz o sobie, bo ja gdyby mi ktoś coś takiego napisał to odebrałbym to jako zaproszenie do wspólnej zabawy i fajnej rozmowy, a ty widzisz w tym tylko urażone ego. To jest właśnie to księżniczkowate podejście w stosunku do facetów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lamotrygina: nie mają żadnych niebieskich świateł, to jest mit, po prostu japońskie 青い znaczy jasno zielony albo niebieski, ciemny zielony określany jest mianem ミドリ色な, przyjęło się po prostu, że kolor świateł to ten pierwszy
  • Odpowiedz
@janeeyrie: nikt tam nie mieszka
@bellazi: jak to na randkach nie rozmawia się o wyspach? Tylko o takich rzeczach, widać po tym czy człowiek jest oczytany, bystry, szybko myśli. Przy tym dobrze się bawię i czegoś się dowiem. Rozmawianie z nieznajomym którego nie lubisz o sprawach swiatopogladowych czy podejściu do wychowywania dzieci nie ma sensu.
  • Odpowiedz