Wpis z mikrobloga

Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało które się odzywają pierwsze to pociągnę jakoś rozmowę'. Wyjechała z tym pić related, od razu miałem w głowie wykop, że księżniczka chce być zabawiania i tańcz koło niej plebejuszu jak Pani zagra. Ale w końcu uznałem, że a nuz może tym razem tak nie będzie. OTÓŻ #!$%@? SIE PRZELICZYŁEM XD W momencie kiedy ja jej napisałem to już cisza xD daleki jestem do wszelkich blackpilli, nie uważam się też za jakiegoś przegrywa, ale jednak sytuacja na rynku świń jest dramatyczna, jak to informował pan poseł Piechociński.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #ksiezniczka
angeldelamuerte - Napisała do mnie typiara na tinderze. Pomyślałem 'O, fajnie, mało k...

źródło: comment_1610210283RvmLsprlgZLk20z3Tjsdrb.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
@bellazi: nawet nie potrafisz nabrać dystansu do czyjejś rozmowy na tinderze, różowe na tym portalu mają jakiś trudny okres ostatnio, same dzbaniary wypływają na wierzch.. gratulacje w dołączeniu do najnowszej kolekcji dzbanów
  • Odpowiedz
masz racje! Może są dwustronne i w połowie roku przekręca je ktoś na stronę z odpowiednim językiem


@powiedz: (ʘʘ) Bardzo podoba mi się ta odpowiedź. Napisałabym do nich, że jeśli tak nie robią, to powinni zacząć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angeldelamuerte: jak jakaś typiarka pisze do mnie "hejka" albo "cześć" to nawet nie odpisuję, polecam ten stan ¯\_(ツ)_/¯ Wykop tak nastraszył jakie to same księżniczki są na Tinderze, a prawda jest taka ze jest tam sporo dziewczyn z którymi można normalnie pogadać, no ale jeśli ktoś zaczyna rozmowę od "hej" bez niczego oprócz tego i jeszcze rzuca "zaskocz mnie" no to chyba na pierwszy rzut oka widać ze to nie
  • Odpowiedz