Wpis z mikrobloga

Mirki, ja nie wiem co o tym myśleć, może ktoś coś doradzi. Wczoraj właśnie gdy pisałem z #rozowypasek ( 19 & ja 19 lat ) mijał drugi dzień ( przez te dwa dni pierwszy zaczynałem rozmowy ) podczas samej rozmowy to ja zawsze pytam o coś, albo wymyślam temat, a na same odpowiedzi czekam jakoś nie wiem.. 20-30 minut, kilka razy zdarzyły się kilkugodzinne przerwy. Jak wiadomo rzadko kiedy #rozowypasek odpisze itd.. zdarza mi się to raz na tydzień lub nawet dwa, kiedy dobierze mi parę z którą można nawiązać kontakt. Dlatego nie wiem czy mam odpuścić w tej sytuacji, zbytnio nie widzę żeby była zainteresowana moją osobą, gdybym miał ocenić kto zadaje więcej pytań to mi przypadałoby jakieś 90% natomiast zawsze odpowiada mi jak napiszę, w sumie też nie ignoruje wiadomości to tym bardziej jestem zagubiony. Takie nijakie to..

#tinder za długo w #przegryw by próbować nadal ciągle pisać jako pierwszy do #rozowepaski
DamianeX1X - Mirki, ja nie wiem co o tym myśleć, może ktoś coś doradzi. Wczoraj właśn...

źródło: comment_1609935231qypiF4OyhpI74EnPcDVZvW.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: Chłopie, jeden z kolegów wyżej dobrze Ci napisał, ten tekst o "mądrej i ułożonej" jest tragiczny, powstrzymaj się od takich "komplementów", szczególnie jeśli jeszcze do tej pory się nie spotkaliście i jej nie znasz tak naprawdę. Nie proś też kobiety o uwagę pisząc żeby się odezwała, sprawiasz wrażenie kogoś needy, że Ci zależy. Ograniczyłbym też emotki, nie jesteś chyba jej koleżanką. Dwa dni rozmowy i kilkanaście wiadomości wymienionych to już
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: nie kadź jej na samym wstępie. Na komplementy każdy musi sobie zasłużyć a Ty rzucasz nimi już 2 dnia. Słabe to i trąci desperacją.
A dziewczynę sobie odpuść. Mówię Ci to ja 37 latek, który zawierał setki znajomości internetowych z dziewczynami. Zasada jest taka - jeśli dziewczyna nie wykazuje inicjatywy żadnej i czujesz, że Cię olewa to sobie odpuszczasz. Bez wyjatku.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: sporo takich rozmów toczyłem, aktywnych. Po przestaniu zaczynania rozmów w magiczny sposób znajomości się urywały. Jeśli nie masz problemu z spotkaniem to zaproponuj, a jeśli masz to urwij wątek i sprawdź czy jest w stanie napisać pierwsza.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: z tych wiadomości to wnioskuję że ciężko ci będzie xD ogólnie masz taki Vibe trochę spermiarza przegrywa te emotki i mega długie wiadomości.

Na to pójdzie tylko garstka kobiet które też mają jakieś skrzywienia.
Mój ziomek w sumie miał podobny styl pisania i tak się przejmował no i laski go ooglnie wykorzystywały i miały w dupie xD. Nawet pisaliśmy z tą samą gdzie on przez tydzień prawił jej komplementy i
  • Odpowiedz
@Thachii: zależy dla kogo ja np bym nie wytrzymał w związku gdzie się nie spełniam seksualnie ale on jest ja tyle #!$%@? że to akceptuje xD i są szczęśliwi więc po prostu dla niektórych seks nie jest na tyle istotny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DamianeX1X:

Diagnoza prosta, jak sama z siebie się nie odzywa mimo, że ty to robisz to się jej nie spodobaleś, prawdopodobnie służysz jej dla atencji może też jako tampon emocjonalny.

Druga sprawa "jak chcesz i będziesz miała czas to odezwij się jutro" takie teksty pisze zazwyczaj osoba, która czuje się niżej jeśli chodzi o wartość matrymonialną (z drugiej strony w tym przypadku jesteś w jakimś stopniu usprawiedliwiony, gdybyś czuł się równy
  • Odpowiedz
@Krynicka: okej jak mówiłem część bab lubi takich ciotexow bo albo miały starych którzy byli #!$%@? albo poprzednich chłopaków którzy byli trochę za bardzo chamscy.

Ogólnie normalna atrakcyjna dziewczyna Zleje takiego typa.

Chyba że po prostu jesteś zajebisty i ogarnięty i sprzedajesz łasce taką wrażliwa wersję siebie tak też czasami robiłem i działało xD.
  • Odpowiedz
@Wdermn: mój ojciec jest wrażliwy i szukam kogoś podobnego, ale wg ciebie wrażliwy to synonim cipkowy? To żart.
Mój ojciec po prostu nie zachowuje się jak neandertalczyk.
  • Odpowiedz